hihi
hihi
4 gün
çıl dır dım! bu ayakkabı ne renk şimdi 🤔😕
hihi
hihi
20 gün
hi! - hi! değil hihi diyeceksiniz 😄
hihi
hihi
2 ay
kayıp ilanı: sitemiz müdavimlerinden @kalman kayıp. bir iddiaya göre müdavim koray kaya dünyamızı işgal etmeye hazırlanan uzaylıların ufo aracı tarafından kaçırıldı. ancak o bölgede kamera olduğunu farketmeyen uzaylıların görüntüleri ele geçirildi ve kurtarma operasyonuna başlatmak için nasa start verdi. gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
hihi
hihi
2 ay
ben de bu minnoş fotoğrafımla hepinize meydan okuyorum hadi bakalım 😅
hihi
hihi
2 ay
ben size bu mahalleye yabancı kediler girmeyecek demedim mi! bu mahallenin abisi benim.
hihi
hihi
2 ay
okulun ilk günü birinci sınıflar 😁
hihi
hihi
2 ay
hadi gelin ucuz bir film çekelim! etrafınıza bakın ne var etrafınızda? belki babanızın bir içki deposu vardır. o zaman içki deposunda geçen bir film yapın. bir köpeğiniz mi var? köpeğinizi anlatan bir film yapın. anneniz belki huzur evinde çalışıyordur. huzur evini anlatan bir film yapın. ben el mariachi/gitarım ve silahım’ı yaptığımda bir kaplumbağam, bir gitar kutum ve küçük bir kasabam vardı ve dedim ki, bunları anlatan bir film yapacağım!
robert rodriguez
hihi
hihi
2 ay
''sinema, gelecekteki dünyanın bir dönüm noktasıdır. şimdi bize basit gibi gelen eğlence olan radyo ve sinema bir çeyrek asra kalmadan yeryüzünün çehresini değiştirecektir . japonya’daki kadın, amerika’daki zenci, eskimo’nun ne dediğini anlayacaktır. tek ve birleşik bir dünyayı hazırlamak bakımından sinema ve radyonun keşfi yanında tarihte devirler açan matbaa, barut, amerika’nın keşfi gibi olaylar oyuncak nisbetinde kalacaktır.''
m. kemal atatürk
hihi
hihi
2 ay
size özgürlüğü anlatamam, resmini de çizemem ama fotoğrafını çekebilirim 😌
hihi
hihi
@gulizar
Geleceğin Basın Mensubu
2017 Girişli