aryas54
whatsapp,ınstagram ve face çökmüş allah uzun ömür versin paü dedikoduya ne diiimmm..😆😆😆
delidolu
...
öpünce geçmeyen, gözle görülmeyen yaralarımız var. ama anneden ama babadan ya da yardan... canımızı yakan sesimizi kısan anılarımız var. İlla ölmesi gerekmiyor gidenin ya da yüreği yakanın.

yaralanıyoruz işte birinden. hayali yara bantları yapıştırıyoruz gerçek yaralarımıza. bir sonraki yüreğe soruyoruz yaşanmış tüm acıların cevabını. İşte o zaman kaybediyoruz.

her sabah yeniden başlıyor hayat. her sabah yeniden öğreniyoruz nefes almayı. hayatta en pahalı şey aldığımız nefes. yolu uzun bir süre aşka düşmemiş bir adama denk gelirse yüreğiniz çalkalayın zira dibine çökmüş olabilir seven yanları. zira yalnız yaşamak için çok fazla bu hayat... (anonim)
İzmirli Bey
İyi gelicek birilerini arıyor herkes. hayat gerçekten düşünülen kadar zor değil gençler gerçekten. bakıyorum etrafıma herkesde bir başkalaşım yaşama gereği. kendiniz olun. ne yani? birilerine kendinizi onun istediği şekilde sunmanız sizi mutlu mu edicek? yazdıklarım çoğunuza bos gelebilir ama daha yas 20 olmasına rağmen ne sıkıntılar gördük ama hic bir zaman pes etmedim manevi olarak çökmüş durumda yazıyorum suan buraya. evimde yazıyorum dışarda milletin gözüne girip kendimi mutlu etmeye çalışmıyorum. birini istiyorum bende tüm dertlerimi bana zamanla unutturabilecek. öyle birini bulursanız kaybetmeyin gençler değerli insandır onlar :).
uzungl61
gece çökmüşş millet uyumuşş . resul abimiz de der ki: "gece gökte yildizlar da dinleyun dertlerumi."
bayan_hacı_yatmaz
yemin ederim mutsuzluktan ölücem. hayatımda ilk defa kendimi bu kadar çökmüş hissediyorum

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)