Zeynep
yeni gelenlere yazılan yazıları görünce benimde aklıma yeni geldiğim zamanlar geldi de aradan 2 yıl geçmiş. vaayy bee su gibi mübarek
1049
gece gece aklıma nereden geldi bilmiyorum ama tam uykuya dalmak üzereyken uykumu kaçırdığı kesin.
yıllar öncesinde başımdan geçen ve belki de dünyanın en absürt olaylarından birisi sayılabilecek bir olayı sizlere itiraf etmek istiyorum.
senenin 2006 olması lazım. yıllarla ilgili konularda hafızam zayıftır o yüzden tam net ifade edemeyeceğim ama mümkün mertebe 2006 olması lazım. mevsim sonbahardan kışa geçiyordu. nerden hatırlıyorum derseniz eğer, tüm olayın başlangıcının bir mont olduğunu anımsıyorum.
o dönemde mevcut olan kız arkadaşımla kavga etmiştim. bir arkadaşımla dertleşmek için sürekli takıldığımız bi parka doğru ilerledim. marketten sigara bira vs aldım ve arkadaşı bekliyorum.
mesaj geldi aşağı yukarı 10 dakika sonra. ben gelemiyorum dedi arkadaş.
İyi dedim açtım biramı, yaktım sigaramı. nokia marka 6600 telefonum vardı. bilenler bilir. çıktığı günden itibaren 3-4 sene boyunca rakipsiz gibi bir şeydi. telefondan bir müzik açtım. o anda ne dinlediğim konusunda en ufak bir fikrim yok şu an. ancak müzik zevkimi düşününce muhtemelen zevksiz bir şarkıydı diye tahmin ediyorum.
aradan 20-30 dakika geçti geçmedi ki parka bi kız geldi. benimle yaşıt esmer hoş biri. yanına oturabilir miyim dedi. evet anlamında yana kaydım. o esnada müzik hala çalıyor kulaklığımda. İkinci birayı da açmışım falan.
mevsim geçişi demiştim yukarıda bir yerde. oraya hızlı bir dokunuş yapıp ara vereyim olayın gidişatına. quicksilver marka bir mont almıştım o sene. İçi böyle nasıl diyim kürklü gibi ama kaba saba değil. bayağı zarif, şık ve hafif ama en soğuk kış gecesinde giysen terlersin öyle diyeyim.
hava serince esiyordu ama ben utanmasam terleyeceğim. kafamı çevirdim kıza baktım üşüyor gibiydi. çıkardım montu verdim. İlk etapta geri çevirdiyse de ısrarıma dayanamayıp teşekkür ederek sırtına almayı kabul etti.
aramızda gram muhabbet yok tabi bu arada. bankta yan yana oturduğumuz ilk andan beri en fazla 3-5 cümle kuruldu. bunun içerisinde oturabilir miyim ve teşekkür ederim cümleleri de dahil.
filmin koptuğu nokta burada bi yerde başlıyor. kızın üşümesi büyük oranda geçti ve bu mont bayağı sıcak tutuyormuş diyerek anlamsız bir şekilde yanıtladı beni. aslında ben bi şey dememiştim. diyaloglar bile absürt bir hal alıyor.
o sıralar kızın bir arkadaşı denk geldi. ayaküstü konuştular derken arkadaşı uzaklaştı. kız da kalkar gider diye düşünüyordum ama olmadı. oturmaya devam etti.
aynı anda ben de telefonumu kurcalayıp bi yandan da müzik dinlemeye devam ediyorum. tüm olup bitene kayıtsızım yani. neden sonra telefon bakabilir miyim 6600 mı o? sesiyle irkildim. tabii dedim. uzattım telefonu. menüye göz attı. güzelmiş dedi. müzik oynatıcıyı açtı derken bu şarkıyı çok severim dedi. sol kulaklığı uzattım dinlemesi için.
üşümüyorsun değil mi? diye sordu. hayır dedim. üşümüyorum. yalan yok harbiden de üşümüyordum. oysa üşüsem bile üşüyorum der miydim? o an bunları düşünecek vaktim olduğunu zannetmiyorum.
İşte tam bu anda üşümüşsündür diyip iyice sokuldu. kafamı çevirmemle dudak dudağa gelmemiz bir oldu. belki çok çok iki santim mesafe kalmıştır. İnanın bilinçli yapmaya kalksan öyle bir an denk gelmez. İlk defa göz göze geldiğimiz andı sanırım. sonra sıcak nefesini yüzümde hissettim ve tam o an öpüşmeye başladık.
samimi söylüyorum ömrümde böyle öpüşmemişimdir. hani banktaymışız, parktaymışız falan gram umrumda değildi. İlk defa böylesine bir şekilde aklım başımdan gitmişti. belki alkolün etkisidir kim bilir.
neyse buraya erotik hikaye anlatmaya gelmedim. sonrasında baş başa kalabileceğimiz bir yere gidip oradan da evlere dağıldık. ayrılmadan hemen önce son kez dudağımdan öpüp tanıştığıma memnun oldum diyerek uzaklaştı.
adını bile bilmediğim bu kızla bu olaydan iki yıl sonrasında tesadüfi denk geldik. kısa bir göz temasıyla gülümseyip uzaklaştık.
tabi ben o 2 yıllık süreçte bira ya da sigara ekstradan katkı maddesi olabileceğini veya şizofren olabileceğimi düşündüm. sonuçta nereden bakarsan bak oldukça spontane ve saçmasapan gelişen bi olay örgüsü vardı. 2 yılın sonunda ancak idrak edebildim olayın gerçekliğini.
Alfhonso
buraya uzun bi aradan sonra gelen arkadaşlar, kalıcı olarak gelmişsinizdir umarım. hayır çayımız çorbamız da güzel niye gelip gidiyorsunuz ki kalsanıza çok tatlı burası
Koray Kaya
s.a uzun bir aradan sonra bir geleyim dedim napıyonuz keyifler yerindedir umarım boğma rakıya ve deve güreşine devam mı ?
sadeces
cümleten iyakşamlar gençler uzun bi aradan sonra onlaynım
Koray Kaya
evet arkadaşlar yine belli bir aradan sonra tekrar geri döndüm selam
ataturk
merhaba arkadaşlar, fotoğrafdaki arkadaşımız motor kazasında vefat etti, bi gören duyan olduysa lütfen fotoğraftaki numaradan iletişime geçerse çok memnun olurum.
ybsstudent
uzun bir aradan sonra yine pau dedikoduyım gençlik nasılsınız
anonim
gencligimin en guzel yillari lanet olasi paude gecti, orda okuyan kardeslerime yuce yaradandan sabirlar dilerim not : 2009 iktisat mezunuyum
Alfhonso
4 gün aradan sonra bisiklete çıktım, sağlam efor sarfettim. tam yoruldum bayır aşağı eve geçeyim derken köpekler kovaladı, bi tanesi ayağımı ıskaladı,başaramadı. akşam akşam yaşadığım gerilimle bi yarım kilo soğuk ter dökmüşümdür.
fransiz9
yaklaşık 3 aydır bir kız gizli numaradan beni arayıp duruyor. bende hiç sıkılmadan açıyorum son günlerde muhabbet etmeye başladık sesi ne bileyim hoşuma gidiyor şarkılarına da alıştım sonu nereye gider bilmiyorum ne yapmak lazım
anonim
">#ff9c00"> #ejderyamolsa kulaklarından tutup pazarda satardım . onunla evin kirasını ödeyip dolabı ağzına kadar doldururdum. olurda paradan
artarsa sevgilime balon alırdım 😂😂
mavibalon
İki yıldız arası göğe asılı hamak...
uyku, uyku... zamansız ve mekansız, uyumak.
uyumak istiyorum; başım bir cenk meydanı;
harfsiz ve kelimesiz düşünmek yaradanı.

İlgisizlik, her şeyden kesilmiş ilgisizlik;
bilmeyiş ki, en büyük ilme denk bilgisizlik.
usandım boş yere hep gitmelerden, gelmelerden;
bırakın uyuyayım, yandım kelimelerden!
aksehirlim
uzun bir aradan sonra ben geldim 😊😊 herkese merhabalar 😊
saykodeli
dün akşam kampüste yemeğini yedim. arkasından tek başıma çay sigara yapıyorum.böyle çok güzel bir hava vardı bide içim bir hoştu. 3 tane kız adımı söyleyerek yanımdan geçti. beni ima ettiklerini sanmıyorum ama o an o ambiansla kendimi lise yıllarındaymış gibi canlı huzurlu heyecanlı hissettim. geçmişe döndüm resmen. uzun zaman sonra ilk defa ictiğim çaydan ve sigaradan o havanın kokusundan yaşamaktan zevk aldım.. küçük bir an doğru kombinasyonlarla insan gerçekten mutlu olabiliyor.. geçmisten önce o duyguyu hissetmeyi özlemisim...
timucin
uzun bi aradan sonra saat gecenin bilmem kaçında.. sahi buraya içimizi dökebiliyor muyduk? kalsın..🍷
englishman
sevgili müdavimler öncelikle uzun bir aradan sonra tekrar merhaba eskiler bilir yeniler tanımaz beni 😂😂 şimdi bu dohaykot hakkında bilgisi olan katılan birileri varı aramızda bilgilendirse beni de 🤔
anonim
uzun bir aradan sonra yeniden seni görmek çok güzeldi. bu arada sağ elin için geçmiş olsun.
Nyks🌙
az önce özel numaradan arayan kişiye beni uykumdan uyandırdığı için sinirlendim 😂😂 hanımefendi kişiliğimi😝kenara bırakıp birkaç kötü kelime söylemiş olabilirim 😆😆 bundan sonra titreşime değil direkt sessize alıp uyucam çünkü canım uykum 😍😍
Nyks🌙
9 yıl aradan sonra bugün antalya'ya kar yağmış 😁😁 canım memleketim ben varken yapsana o çılgınlıkları 😆😆

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)