Nyks🌙
birileri balkonda çat çat tavla atıyor 🙄🙄 ben de dinliyorum öyle 🙄🙄
1049
gece gece aklıma nereden geldi bilmiyorum ama tam uykuya dalmak üzereyken uykumu kaçırdığı kesin.
yıllar öncesinde başımdan geçen ve belki de dünyanın en absürt olaylarından birisi sayılabilecek bir olayı sizlere itiraf etmek istiyorum.
senenin 2006 olması lazım. yıllarla ilgili konularda hafızam zayıftır o yüzden tam net ifade edemeyeceğim ama mümkün mertebe 2006 olması lazım. mevsim sonbahardan kışa geçiyordu. nerden hatırlıyorum derseniz eğer, tüm olayın başlangıcının bir mont olduğunu anımsıyorum.
o dönemde mevcut olan kız arkadaşımla kavga etmiştim. bir arkadaşımla dertleşmek için sürekli takıldığımız bi parka doğru ilerledim. marketten sigara bira vs aldım ve arkadaşı bekliyorum.
mesaj geldi aşağı yukarı 10 dakika sonra. ben gelemiyorum dedi arkadaş.
İyi dedim açtım biramı, yaktım sigaramı. nokia marka 6600 telefonum vardı. bilenler bilir. çıktığı günden itibaren 3-4 sene boyunca rakipsiz gibi bir şeydi. telefondan bir müzik açtım. o anda ne dinlediğim konusunda en ufak bir fikrim yok şu an. ancak müzik zevkimi düşününce muhtemelen zevksiz bir şarkıydı diye tahmin ediyorum.
aradan 20-30 dakika geçti geçmedi ki parka bi kız geldi. benimle yaşıt esmer hoş biri. yanına oturabilir miyim dedi. evet anlamında yana kaydım. o esnada müzik hala çalıyor kulaklığımda. İkinci birayı da açmışım falan.
mevsim geçişi demiştim yukarıda bir yerde. oraya hızlı bir dokunuş yapıp ara vereyim olayın gidişatına. quicksilver marka bir mont almıştım o sene. İçi böyle nasıl diyim kürklü gibi ama kaba saba değil. bayağı zarif, şık ve hafif ama en soğuk kış gecesinde giysen terlersin öyle diyeyim.
hava serince esiyordu ama ben utanmasam terleyeceğim. kafamı çevirdim kıza baktım üşüyor gibiydi. çıkardım montu verdim. İlk etapta geri çevirdiyse de ısrarıma dayanamayıp teşekkür ederek sırtına almayı kabul etti.
aramızda gram muhabbet yok tabi bu arada. bankta yan yana oturduğumuz ilk andan beri en fazla 3-5 cümle kuruldu. bunun içerisinde oturabilir miyim ve teşekkür ederim cümleleri de dahil.
filmin koptuğu nokta burada bi yerde başlıyor. kızın üşümesi büyük oranda geçti ve bu mont bayağı sıcak tutuyormuş diyerek anlamsız bir şekilde yanıtladı beni. aslında ben bi şey dememiştim. diyaloglar bile absürt bir hal alıyor.
o sıralar kızın bir arkadaşı denk geldi. ayaküstü konuştular derken arkadaşı uzaklaştı. kız da kalkar gider diye düşünüyordum ama olmadı. oturmaya devam etti.
aynı anda ben de telefonumu kurcalayıp bi yandan da müzik dinlemeye devam ediyorum. tüm olup bitene kayıtsızım yani. neden sonra telefon bakabilir miyim 6600 mı o? sesiyle irkildim. tabii dedim. uzattım telefonu. menüye göz attı. güzelmiş dedi. müzik oynatıcıyı açtı derken bu şarkıyı çok severim dedi. sol kulaklığı uzattım dinlemesi için.
üşümüyorsun değil mi? diye sordu. hayır dedim. üşümüyorum. yalan yok harbiden de üşümüyordum. oysa üşüsem bile üşüyorum der miydim? o an bunları düşünecek vaktim olduğunu zannetmiyorum.
İşte tam bu anda üşümüşsündür diyip iyice sokuldu. kafamı çevirmemle dudak dudağa gelmemiz bir oldu. belki çok çok iki santim mesafe kalmıştır. İnanın bilinçli yapmaya kalksan öyle bir an denk gelmez. İlk defa göz göze geldiğimiz andı sanırım. sonra sıcak nefesini yüzümde hissettim ve tam o an öpüşmeye başladık.
samimi söylüyorum ömrümde böyle öpüşmemişimdir. hani banktaymışız, parktaymışız falan gram umrumda değildi. İlk defa böylesine bir şekilde aklım başımdan gitmişti. belki alkolün etkisidir kim bilir.
neyse buraya erotik hikaye anlatmaya gelmedim. sonrasında baş başa kalabileceğimiz bir yere gidip oradan da evlere dağıldık. ayrılmadan hemen önce son kez dudağımdan öpüp tanıştığıma memnun oldum diyerek uzaklaştı.
adını bile bilmediğim bu kızla bu olaydan iki yıl sonrasında tesadüfi denk geldik. kısa bir göz temasıyla gülümseyip uzaklaştık.
tabi ben o 2 yıllık süreçte bira ya da sigara ekstradan katkı maddesi olabileceğini veya şizofren olabileceğimi düşündüm. sonuçta nereden bakarsan bak oldukça spontane ve saçmasapan gelişen bi olay örgüsü vardı. 2 yılın sonunda ancak idrak edebildim olayın gerçekliğini.
Nyks🌙
bence artık ben de herkes gibiyim.
aryas54
fransız ihtilali oldu, berlin duvarı yıkıldı, sovyetler dağıldı, ben de kendimi pek iyi hissetmiyorum.
nothing

bir arkadaş başka parçasını paylaşmış,ben de en sevdiğim parçasını paylaşayım :)
Nyks🌙
beni takip etme gülüm ben de yanlış yoldayım 😎😆😎😆
baharat
annem hep 'it ile dalaşacağına çalıyı dolaş' der gençler ben de size demek istedim uygulayın bakın ne dert ne keder...
Nyks🌙
yandaki okulda yangın tatbikatı yapıyorlar ben de çıkıp içim yanıyor diye katılsam kovarlar mı ¿?
NatsuDragneel
yalnız iyi duvar örmüşüm kimseler giremiyor içeri, ben de çıkamıyorum zaten.
Bülent
"sen atatürk giyiyorsan ben de fistan giyeyim" diyen lise müdürü olacak şahıslar gibi öğretmen olacaksanız okulu bırakın. benim yiğenlerimi, çocuklarımı siz eğitmeyin. aptal sürüleri sizi
ykseksosyopat
ya sevdiğimle vizelere çalışabilmek istiyorum o kadar yoğunuz ki başkalarına ben ders anlatırken bi sevdiceeeeme anlatamıyom la ders yeter lütfen şu başımıza açtığınız işleri azaltın da bi birbirimizi görek!!!!!!!!!!!!
Innocent devil
babet çoraplarımın eşini bulamayıp farklı farklı giyen tek ben değilimdir umarım🙈
Innocent devil
otobus kapısı açılmayacak korkusu ile defalarca kez düğmeye basan tek ben deilimdir dimu😂
alyazmali
bugün nasıl rezil olduğumu anlatayım size😂
dersin başlamasına 5 dk falan var binaya girdik sakince arkadaşımla farklı derslere gireceğiz ben dersim 2. katta zannettiğim için asansöre yöneldim onun dersi 1. katta olduğu için o merdivene yöneldi.sonra bir an benimde dersimin 1. katta olduğu geldi ve merdivene doğru hızlı adınlarla yürüdüm arkadaşımın olduğu basamağa kadar da hızlı hızlı çıktım tam düzlüğe 2 basamak kalmıştı ki ayağım takıldı ve birkaç basamak dengemi sağlamaya çalışarak çıktım sonra gol sevincini tribünle paylaşmak isteyen futbolcu gibi dizlerimin üzerinde sürüklendikten sonra kendimi yerde buldum 😂😂 daha öncede birkaç kere düştüm okulda ama hiç bu kadar havalı düşmemiştim 😄
toksikasabikisi
bir keresinde lineer cebir dersindeyiz. profesör ders anlatırken bi anda durdu. şöyle bi sınıfa göz gezdirdi ve "gençler ben dersteyken yapılan bazı hareketler benim dikkatimi dağıtır. bakın mesela adam uyuyor. " dedi ve arkalarda biryeri gösterdi. adamın dersinde uyumak içinde yürek yemiş olmak gerek. İstisnasız 300 kişi etrafa bakınarak uyuyan adamı aradık. sonra güldü ve "boşuna bakınmayın gençler örnek verdim sadece. " dedi. ben hayatımda böylr fake yememiştim.
Nyks🌙
bi şarkı buldum açıp tüm mahalleye dinletesim var bu zamana kadar akıllı davrandım da noldu ben deli olucam artık 💃💃✌ (300.post)
Hy
sınav korkusundan herkesle kanka olmuşum nasıl yaptığımı ben de anlamadım
Hy
allah affetsin dün arkadaşlarla paranormal activity izledik bugün gitti arkadaşlar ben de öyle korku filmlerine gülerim yani korkma huyum pek yoktur ama ne olduysa bugün yalnız kaldığım için bir tuhaf oldum uyuyamadim bir türlü.aklıma geliyor dünkü şeyler hayal gücü de yüksek maşallah her şeyi uyarliyorum kafamda. az önce bir şey düştü sanki öyle bir ses geldi kalktım baktım her yere store perdenin ucu kalorifere carpiyormus ödüm koptu sahneler tam filmdekine döndü kafamda bir anlığına.. galiba korkudan ölcem bugün hakkınızı helal edin..
bk
bugün arabadayım. babam a101'e girdi :(
bir de giderken anahtarı almış. ben de dönüşte arabayı sürcem diye şoför koltuğuna oturdum. açtım radyoyu direksiyonda ritm falan tutuyorum. aynalı gözlüklerimle bayağı havalıyım falan. tam o esnada yan tarafta çocuğun teki park ettiği arabasını bizim araba yüzünden çıkaramamış. pardon bakar mısınız falan dedi. ben de baktım. arabayı çıkartamıyorum da dedi. ben de baktım anahtar yok. şey ehem ühüm hebele hübele anahtarı babam aldı da ühü falan dedim. çocuk da bana dedi ki baban kaçma diye anahtarı aldı seni de arabada kitledi galiba dedi. allaaaaah ben de durur muyum yapıştırdım cevabı:
- evet :(

bk
ben de öyle düşünmüştüm

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)