muhafazakar badboy
abimle olan ilişkim süpernatural dizisindeki sam ve dean in ile aynı fakat biz biraz daha soğuk davranırız birbirimize
muhafazakar badboy
bazen çok önemli bir video paylaşmam gerekiyor fakat linki buraya yapıştırınca
video açılmıyor
Zeynep
fakat artık kafein yetmiyor bana
ben artık kahve içmek değil
kahve olmak istiyorum...
bu haftaki mottom😵😵
Koray Kaya
selam arkadaşlar üniversitemize aydından veya sökeden katılan arkadaşlar beni bulsun her türlü konuda yardımcı olunu yeni sökeliler ile irtibata geçirip bu güçü arkalarında hissettirebiliriz. gerçi mezun oldum .d fakat tanıdıklarımız bol gardaşlarımızı sahipsiz koymayız xd
EUONLİNE
allah muhammed aşkına ikinci öğretim için para yatırıcam fakat öğrenci numaramı öğrenemiyorum bi el atıverin be
eemM
yeni tanıştığımız için şuan yüzüne söyleyemiyorum eem okuyan hanımefendi!
1 hafta oldu tanışalı. mutlu olmak zordu benim için fakat senin gülüşünü gördükten sonra aklıma geldikçe gülüyorum.o gülüşün hala aklımda. (rp)
Akif Yanbak
// site güncelleme /
sitede video yükleme aktif olmuştur. fakat şu an sadece beta kullanıcılarına açıktır. beta kullanıcısı olmak isteyenler isim yazdırsınlar!
MoruK ☑️
yeni sevgilim var fakat sorun bu değil kullanma klavuzunu koymamıslar sessize alamıyorum
MoruK ☑️
yine içimden geçenleri yazacagım saatler..anlarmısınız anlatırmısınız bilmem..severmısınız sövermisiniz onuda bilmem..yeri gelir kendimi bile bilmem ben hatta bilemem.bilememek demişken neydi bilebilmek.net cümleleri sevmem devrik olsun cümleler,gönüller,kadehler.2 gündür içmedim bu arada selam olsun dostlarıma 😊 yarın parti yapayım diyorum evde bir miktar bira alıp kitap okurken sarhoş olayım sonra okudugum yerlerı unutup tekrardan okuyayım..böyleyim ben değişmedim ilginç biriyim hala fakat üzeri sarardı karakterimin..yeşerirse tekrar dönerim..
MoruK ☑️
yok ben beceremiyorum mutlu olmayı.. olmuyor yani kitleniyor bir yerde.hersey yolunda hersey guzel fakat bi yerde bişeyler var..ya da yok..bu saatlerde boyle olmazdım ben geceyi beklerdim ikinci birayı beklerdım ya da 2.heceyi ..sevmedim ben bu saatleri kasveti geceye göre daha sinsi gibi..
Fraghera
denizli'ye dün gece geldim ve ilk izlenimlerimi aktarmak istiyorum. `art nİyet olmadan tarafsiz olarak burada İlk senem İlk günüm`
-çevreyi tanımak amacıyla gezerken üniversite hasstanesinin yanında bulunan çim alanda iki çift oturuyordu ve bir amcamız o çifte "siz hristiyan mısınız utanmıyor musunuz namussuzlar" diye hakaret etti. çifti gördüğüm an elele oturuyorlardı fakat öncesini bilemem.
-amfipark denilen yerde (genellikle alkol alınan bir yer) bir bankta bulunan 3,4 kişi (alkollülerdi) çevrede bulunan insanlara karşı tehdit edercesine şu diyaloglar döndü aralarında. "hangisi şu mu ?" "bıçaklarım hiç sıkıntı olmaz." " İsterlerse polis çağırsınlar imza atar çıkarım" "beni polis alamaz , askerler alabilir" tarzı cümlelerden sonra 6,7 grup ve insanlar gitti. sonrasında biri polisi aradı sanırım telsiz sesini duyunca uzaklaştılar :d
- toz , toprak , iş makinaları yol çalışmalarını görmemeniz mümkün değil. şehir baştan yaratılıyor desem yeridir.
-minibüs şoförleri biraz agresif ve hep bir telaş içindeler. 4 5 tane minibüs bindim hep bir gerilim havası var.
bunların haricinde şuan herşey olumlu insanları yardımsever ve genellikle güleryüzlü(denk geldiğim kadarıyla) kimi yerler öğrenciyi kazıklamayı kendine misyon edinmiş kimi yerler öğrenciye çok uygun. *bunlar ilk gün izlenimlerimdir. bir kaç şahsiyetin olayına tanık olmam denizli'yi kötülemem anlamına gelmemelidir. *
isimsizzz
üretim yönetimi dersini almam lazım fakat dolu.sayfa yenilemekten ellerim koptu.silsin biriniz şu dersi :i
Delivarrr45
biliyorum ben burda yokken de herşey güzeldi fakat ben geldim gibi artık ya selamın aleyküm
Ceydacoban
İlk kayıt anketini doldurdum fakat dün sayfa kapandığından dolayı muafiyet sınavı için giriş yeri belgemi çıkartamadım bu durumda yapabileceğim bir şey var mı yoksa sınava giremeyecek miyim ? bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?
Egitimcibey
duvardaki arabaların hepsi güzel fakat gerçekçi olalım fagsgag
Koray Kaya
dün izmir de ssangyong korando pikabı test ettik. bi kaç şımarıklık yaptık fakat yol tutuş namına kayda değer bir şey olmadığı için esp devreye girdi frenler zayıftı. o kadar kiloluk bir araca daha güçlü frenler lazım boşken böyleyse araç yüklüyken hiç düşünemiyorum. artı yanları ise konforu bağımsız süspansiyonlara sahip bir araç o yüzden yoldaki kasisleri sönümlemesi iyi. fiyatına gelecek olursak 2016 model 0 km korando 4x4 pikabı 76. 000 tl ye bırakırız dediler. 2.0 dizel 150 hp 300 torklu bi araç için komik bir rakam gayet ucuz değerlendirilebilir. şanzuman ve motor hevesliydi 6 ileri manuel bir şanzumana sahip. gözlemlediklerim bu kadardı düşünen arkadaşlara detaylı bilgi verilir xd :d
muhafazakar badboy
aslında benim puanım odtüyü tutuyordu fakat camisi cok güzel diye buraya geldim
Akif Yanbak
bi caps vardı kızın biri sivaslı sevgilim bana gece durduk yere "ben sivaslıyım" yazıyor diyordu, şaka falan sanıyordum. fakat bugün evin önünde bir minibüsçü birileriyle kavgaya tutuşmuş(başlangıç kısmı bende yok) neyse çıktım balkona seyre başladım. garibim 10 kişiden dayak yemiş veya darp edilmiş, "haksız yere 10 kişi şamarladı ben sivaslıyım hakkımı yedirmem", "polis çağıracağım, hakkımı yedirmem ben sivaslıyım", (tişörtünü de yırtmışlar)"ben sivaslıyım kardeşim tişört verin", "ben sivaslıyım kardeşim o adam buraya gelecek birebir dövüşecez", "delikanlı adam birebir yumruk yumruğa dövüşürüz" gibi bağırmaya başladı. o an anladım ki o adam sivaslı.
Akif Yanbak
çağın hastalığı başkaları yerine utanmak ve hiçbir şeyi beğenmemek olmuş. herkesin muhteşem bir fikri, köşeyi döneceği bir projesi var fakat onu yapamayacağıyla yüzleşmeye yüreği yok. ona buna bok atmayı bırakıp, acaba bugün ne ürettim, ne yaptım diyebilsek her şey düzelecek gibi.
BiBilgi
bir merdivende inekler üst kata çıkabilir.fakat alt kata inemez.bacakları buna müsait değildir.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)