Bendis
aaa bu arada @moruk la bu eylülün 9 unda sözümüz var arkidişlerr çıkın çıkın gelin 💍🙏
nothora
yaz okuluna gidecek tayfa gelin ağlayalım.
halvmanen
sosyal medyadasınız diye edebinizi unutmayın kendinize gelin lütfen. saygı, sevgi çerçevesinde durun işte niye aksiyon arıyosunuz kendinize? burdan laf yetiştirince erkek mi oluyosunuz?
Alfhonso
depresyondayım, hadi gelin ortak olun.
Bülent
ailenin gelir düzeyi çocuğun eğitimini etkiliyor mu? bu konuyu incelediğim yazımın linkini yoruma bırakıyorum. buyurun gelin.
Nyks🌙
baksan tek cümle ama sonuna gelinceye kadar başını unuttum 😆😆
parkisonludede
Hy
noel vaktiii gelince
oyuncak vee eğlence
uslu durduk buu sene
haydi noel gelseneee
muhafazakar badboy
lisede bi tane sevgilim vardı birbirimizi deli gibi seviyoduk sonra ben buraya gelince hemen ayrıldım
Samet
öncelikle daha üniversiteye başlamadan çok mutluyum çünkü öğrenciler hep yardım ediyor birbirlerine . bu platformu oluşturarak en iyi üniversite gençlik platformu oldunuz benim için :)) çok hoşuma gitti tavırlarıniz. bazı kişiler gelin de görün neymiş üni falan diyorlar aldırmıyorum çünkü gereksiz bilmiş lafları bunlar ikinci konu da biz yeni geliyoruz bazı kişiler yine kabullenememis çomezleri ama benim bir yeni olarak hepinize saygım sonsuz 💓 iyki varsınız inşallah çok iyi günler olacak geliyoruz paü ,😎💞💞💞
hihi
hadi gelin ucuz bir film çekelim! etrafınıza bakın ne var etrafınızda? belki babanızın bir içki deposu vardır. o zaman içki deposunda geçen bir film yapın. bir köpeğiniz mi var? köpeğinizi anlatan bir film yapın. anneniz belki huzur evinde çalışıyordur. huzur evini anlatan bir film yapın. ben el mariachi/gitarım ve silahım’ı yaptığımda bir kaplumbağam, bir gitar kutum ve küçük bir kasabam vardı ve dedim ki, bunları anlatan bir film yapacağım!
robert rodriguez
bk
az önce 1. sınıftaki ilkokul aşkımın sünnet düğününe gelinlik giyerek gidip, "nikahına beni çağır sevgilim istersen şahidin olurum senin" şarkısı eşliğinde ettiğim dansın videosunu izledim. biz hayatın sillesini yemiş insanız beeeğ. heheeyt :(
AydinMirap
pauhorozlariAFK
gelin amerikan futbolu oynayın bi farklılık olsun
jojee
İşe gelince bizim oraların bir lafı vardır hep o gelir aklıma. üstad der ki "şirketin stajyeri olacağına dağın domuzu ol daha iyidir."
muallimehanim
karadenizde yayladayım 😄😄allah'ım harika yerler 😀çıkın çıkın gelin😂
AydinMirap
bu okula gelirken dugunde gelinin kiz kardesi gibi giyinen kizlar nolacak ? ne olsun istiyorlar ? tamam hadi her gün boyle giyindigine inandik, bu kaliteyi gunluk hayatta kullanabilecegin kadar basite indirgeyebilecegin bir paran olduguna da ikna olduk, ders bitince niye körüklü otibisin arkasindan kosuyorsun o zaman be kadin? (lar)
MoruK ☑️
şuan forum çamlık minibüsündeyım bes saattır arkamda ıkı tane teyze dedikodu yapıyolar ama ölümüne dedikodu..gelinlerinin halasının torunu bile nasıplendı.sonra ne oldu biliyomusunuz ? yılanın bası olan teyzecım amaan bosver kımsenın arkasından konusmam ben allahından bulsun dedi ve konuyu kapattı.
bk
bu ne ayol????? herkes hayata küsmüş. kimse bir şey paylaşmıyor. biz bu muyuz he ? paü bu mu kardeş????? silkelenin kendinize gelin. canlanin birazçççççık.
"bana let's start the party!!!" diyin.
"keep calm and party hard " diyin.
bize biraz renk verin.
söyleyeceklerim bu kadar hadi aeo :(

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)