muhafazakar badboy
halvmanen
bakın bakın ne anlatcam, bildiğiniz üzere çizer bi arkadaşınız olarak bu sitedeki dedikoduseverlere yüzde yetmişbeş indirim yapıyorum ilgilenenler bana ulaşsın, metalli günler ifinim seviliyosunuz 🖤 \m/
yipyip
arkadaşlar ara tatilde üniversitede yemekhane ve ay kafe de öğrenciler için yemek çıkıyor mu yoksa kapalı mı oluyor?
DeathLine
@admin su yumurtayi degistremiyorum bi el atar misin? bu arada herkese iyi geceler okuldaki 7.yilim buraya yeni geldim eski sitede hazirlik zamanlari takiliyorduk orda atilan cok efsane entry ler vardi sanki bu yeni sistem daha zor olmis gibi. bir de sayimiz mi azalmis ne
alyazmali
bu sitede faaliyet göstermiş olmam ingilizce ödevimi yapmam da bana katkı sağladı ya gözüm açık gitmem ben artık :d
Koray Kaya
artık paü ve denizli defterimi tamamiyle kapatıp söke topraklarına dönüş yapmış bulunmaktayım belkide hayatımda köklü değişikliklere neden olan paüdedikodu ekibini hiç unutmayacağım bana kattığı her şeyl için teşekkür ederim özellikle admine denizli sana ne kattı dersiniz admin ekip alfhonso dışında içi çürümüş karaktersiz haysiyet yoksunu şereften bi haber iki yüzlü insanlardan başka hiç bir şey katmadı insanların anca yüzünüze gülüp arkanızdan iş çevirdiği haysiyetsizlikler ve şerefsizlikler silsilesi farklı senaryolar ile her zaman devam etti. üniversitede şunu anladım ki lise dostluklarım daha değerliymiş. saysam adam dediğim arayacağım insanların sayısı bir elin parmağını geçmez. safi çıkarcıklık ve günü kurtarma odaklı kurulmuş ilişkilerden sıyrıldığım için mutluyum. artık yeni mezun ve aynı zamanda işsizler ordusununda bir üyesiyim iş aramaya başladığımda gördüm ki sağlam tanıdıklarınız olmadan okuduğunuz okulun ve diplomanında çok bir önemi yok sizi mülakata alan insanlar vizyondan bir haber hala daha nato kafa nato mermer psikolojisinden kurtulumamış tek düze insanlar çoğu diğer türlü birine denk gelirseniz ne ala ne kadar hoş pazar günü kpss ilk ayağa giriyorum varsa bir üç kulhu bir elhamınız alırım atanırsam burdan sözüm olsun @admine bi kasa maltana @alfhonso yada bi 100 lük rakı artı 1 kasa bira anca yeter dur diyene kadar durmayacam sizleri seviyorum bu bir veda değil bilgilendirme mesajı arada yine buralarda olacağım söke ye gelirseniz beni bulmanız için adresi biliyorsunuz öz tiryaki kahvenesi salih abinin mekanı numaram olmayanlar ordan ulaşabilir.
muhafazakar badboy
bence ülkedeki yaşlı ve dindar nüfuzu hacca gönderiyoruz diye arabistana yollasak sonrada bidaha sınırdan içeri almasak bence ekonomiyi kurtarırız bu özzellikle üniversitedeki dinozorları yollasak bence çok yol katedebiliriz
Zørtania
sırf e-postamı doğrulamak istemediğim için bu siteden elimi ayağımı çekiyorum admin
Akif Yanbak
// site güncelleme /
e-posta doğrulama getirildi.
video yükleme herkese açıldı
bazı minnoş hatalar düzeltildi.
Bülent
bu siteden beni yıldırma ve dışlama politikanızı geç de olsa fark ettim
jojee
arkadaşlar merhaba ben bla bla bla. bana şey lazım bizim üniversitede astronomi, gökbilimi vb. kulüp topluluk grup gibi bir şeyler var mı?
Akif Yanbak
// site güncelleme /
sitede video yükleme aktif olmuştur. fakat şu an sadece beta kullanıcılarına açıktır. beta kullanıcısı olmak isteyenler isim yazdırsınlar!
Narcoz
ulan şu siteden gidislerim bile 2 saat sürüyor anasini satayim ya
Hy
denizliye adim attigimdan beri siteden tanidik bir yüz arıyorum (geleli 15 dk oldu)
becauseiambatman
ulan sitede gizlilik önemli diye becauseiambatman diye nick aldık. biz şimdi kendimizi nasıl ifsa edeceğiz? olayın mantığına aykırı. her şeyden önce nicke aykırı. :/
Akif Yanbak
ulan iyi ki bi tanıtım videosunu reklam verdik facebook’a . 18 saniye karışık kesit aldığımız paü tanıtım videosunun yapımcısından telif mesajı geldi. bu paragözlük insanımızı öldürecek valla. ulan şu sitede tek reklam yok, hiç bir gelir kaynağımız yok, reklam veriyoruz diye bizi paralı bişey sanıp para koparmaya çalışıyorlar. biri de çıkıp bi yardımımız dokunur mu demiyor. varsa yoksa para. bokunuzda boğulun inş.
Grininoglu
arkadaşlar kayıt için neler gerektiğini siteden okudum ama hala eksik gibi hissediyorum lütfen bilgisayar programcılığı kazandım.kayıt için neler gerekiyor .. :(
blueskyacloud
yahu arkadaşlar manyak mısınız ? siteden uzun zamandır haberdar olup nadiren giriyordum, şöyle bir bakmak istedim ne var ne yok diye, bir post var ağıza alınmayacak küfürler mi dersin, tehdit savurmalar mı dersin.. bu nedir arkadaşlar? neyi yarıştırıyorsunuz ? o kimmiş, bu neymiş ? ya alt tarafı sanal alem, yani neyi paylaşamıyorsunuz ? ortada bir hata var üslubunca uyarılır, uyarılan da dikkate alır bu kadar ya, kan davasına çevirmeyin her şeyi. hayatınızda kavgadan, dövüşten, hakaretten, ne bileyim kötü olan her şeyden daha anlamlı amaçlarınız olsun. bu şekilde bir yere varılmıyor, huzursuzluktan başka.
bk
siteye yeni kayıt olan arkadaşlarımız için tekrardan hatırlatma yapalım.
• duvar akışını günlük gibi kullanabilirsiniz.
• sorularınız varsa bunu menü kısmına girip, oradaki soru&cevap bölümünden sormalısınız. eğer sorularınızı duvara yazarsanız, aşağılara ineceği için görülmeyecektir ve muhtemelen yanıtlanmayacaktır.
•yine menüden, sözlük kısmına girerek başlık açabilirsiniz. bknz: "paüdedikodunun mükkemmeliyeti" şeklinde ehe ehe
• birbirinizi takip edebilirsiniz. ancak takip ettiğiniz kişiye dm atabilmeniz için o kişinin de sizi takip etmesi gerekmektedir.
• menü kısmında listeler ve haberler bölümü var. o iki bölümü sıklıkla kontrol edin arkadaşlar. bir ponçik arkadaşımız sizler için devamlı içerik üretiyor. üniversitemizle alakalı önemli listeler ve haberleri ordan okuyup bir miktar bilgi sahibi olabilirsiniz.
• ha unutmadan kampüs röportajları serimizi izlemeyi unutmayın. sonra yarın öbür gün sizin ağzınıza doğru mikrofon uzatılırsa, "noluyor ya nereye geldim ben" gibi hayatı sorgulayan düşünceler içerisine girmenizi istemeyiz ehe. ( kampüs röportajları serimiz listeler bölümünde mevcut. youtube kanalımıza da abone olmayı unutmayın. çünkü harika projelerle geliyoruz. çok eğleneceğiz. sürpriiz ehe ehe.

sitede keyifli dakikalar💁
muhafazakar badboy
geçen eski ev arkadaşıma param kalmışdı geri istetedim benimle böyle konuşamassın diyo küfrediyo bi ara evine gelirim bak diye tehdit etti bu adam üniversite öğrencisi beni evine gelirim bak diye tehdit ediyo nerde kolpa kenar mahalle zibidisi adam varsa böyle eml den gelen bu üniversitede tercih eden ellerim kopsaydıda gelmeseydim
samx
bu sitede artik iki kişiyiz 🙋

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)