muhafazakar badboy
düğün yapmadan evlenirim diyen kız varmı burda
muhafazakar badboy
Husrev1453
selam millet öğrenci kimlik kartım kayıboldu çıkartmak ne istiyorlar bilen varmı ?
muhafazakar badboy
muhafazakar badboy
pau de resim kulübü varmı bilen farsa yazsın
Hero1907
kutüphanedeki yangin neden olmuş bilen varmı?
Nyks🌙
nasıl başlasam bilemedim, bugün ders kapsamında bir etüt merkezine gittim. büyükler "hocam" diye karşılarken minnaklar "siz ne öğretmenisiniz örtmeniiim" dedi. kimisi önce abla diyip sonra ay pardon örtmenim falan yaptı ahdhxjsjs uzun zamandır bu kadar çocuğa maruz kalmamıştım, sarhoş gibi oldum mekan ve zamanı sorguladığım anlar oldu shahshdh ilkokul zamanlarımda çekinerek girdiğim öğretmenler odasına, teneffüste dinlenmek için gelip çay içmek de varmış. çocuklar çok güzel lan masumlar. bir tane zıpır ben arabayım diyip "vıınn vııınn" diye sıra aralarında turluyordu. bakalım hayat karşımıza neler çıkaracak. geceniz güzel olsun 🌙
siyasetbilimci
İşletmelere giren yeliz moğan bursalı diye bir hoca varmış. kendisinden İnsan kaynakları yönetimini almayı düşünüyorum. soruları nasıl oluyor, zor mu kolay mı ? sınavlar test mi yazılı mı ? devam zorunluluğu var mı ?
Nyks🌙
Mesuter
hasan1466
ios uygulaması varmı çünkü bulamadım bilen varsa söylesin .
MoruK ☑️
evet yine kendimden şüphe duydugum saatler.geçmeyen vakit , oynamayan yelkovan,kendine mecali olmayan akrep ve birbaşına kalmış ben..harbiden neden ben ? kendime cevap veremediğim sorularımın kendıne cevabı yok.ya da var bilemem..tek birşey var bu hayatta.. o da hayatta var olup var olmadıgım..sanırım gece oldu yine yalnızlığımın son kadehındeyim..derdim kadar varım sanırım bu hayatta ya da var gibiyim..haa bir de şu var sen yoksun . harbi neden yoksun ? ya da var mısın ? varsan nerdesın ? yoksan kimsin ? kimsen benmiyim...ardı arkası kesilmeyen sorularıma cevap veremiyorum bu gece de..bilemiyorum neden varım ya da varmıyım..varsam nerdeyım ? şair değilim , yazar değilim peki ya ben kimim..sıradan bir kımsemıyım yoksa kimse olmuş sıradan biri mi ?
Nyks🌙
neymiş karşı binada pencerelere oturan bi manyak varmış. herkes pencereye otursa anormal karşılanmazdı ama dimi 😒😒 bana göre de siz acayipsiniz !!
_emregun
yarin denizliye keşfe gidiyorum arkadaşlar varmı bir isteğiniz bir arzunuz
_emregun
arefe günü berber sırası beklemekte varmış
MoruK ☑️
MoruK ☑️
veresiye kurşun döken tanıdığı olan varmı ?
Alfhonso
hayal edilen araba akımı varmış, 28 senelik ömrümde son 10 senede aklımın bi köşesinde durup hayalini kurduğum otomobile 2 aydır sahibim, allah herkese hayal ettiğini nasip etsin inşallah

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)