nothora
yaz okuluna gidecek tayfa gelin ağlayalım.
arzu
merhaba, yaz okuluna kalıcam okulun yakınlarında önerebileceğiniz bi apart var mı?
anonim
arkadaşlar merhabalar elek-elektronik müh. okuyorum ben fizik 1 den kaldım 50 ile geçmem için bütten en az 56 almam lazım üst sınıf olan arkadaşlar bi tavsiyede bulunabilir mi yaz okuluna mı kalsam büte mi girsem ?
blacklively
bütün sene deli gibi calışıp cooook uzakda olan ailesine kavuşma hayaleri kuran ama yaz okuluna kalmak zorunda olanlar mesela ben ..😭😭
bk
denizli'de yaz okuluna kalmak; yanmaktır. yanacaksın!
genelmagdur
şimdi kafamda 2 mevzu var. birincisi o. takıntı benimkisi sevgi değil eminim ama okulun açılacağını düşününce heyecanlanıyorum onu göreceğim diye. yaz boyu aklıma dahi gelmeyen insan nasıl olur da içimi hoplatır? diğer mevzu ise okulumunsa uzama riski var zaten 5 yıllıktı 6 olmasın diye önümdeki 2 yıl boyunca deli gibi ders çalışmak yaz okuluna kalmak zorundayım ah bir de ikinci üniversite var. sağ çıkabilecek miyim acaba?
poncikpiremses
genel olarak herkes üniversiteye gelip sevgili bulmak derdinde, komik geliyor biliyor musunuz? o işler öyle olmuyor çünkü. o kadar çok heycanlı ve telaşlısınız ki... bizde böyleydik... şuan evde sıcaktan bunalmış şekilde üç kız oturuyoruz(yaz okuluna kaldık) ve ünivesiteye başladığımdan beri hiç sevgilim olmadı. sevgilisi olan arkadaşlarımında gönlünce üniversite hayatını yaşadıklarına inanmıyorum. İster istemez kısıtlanıyorlar. bu durum herkeste aynı değildir tabiiki. neyse gençler çoook sıcak ellerim terledi öperim gözlerinizden..
gulmeyenbayan
yaz okuluna kal kal diye ısrar eden arkadaşlarımı dinlemeyip yaz okuluna kalmadım keyif bende hiç pişman değilim
rapunzel
çoğu zaman benden beklenileni yapmışımdır akrabalar içinde saygı görürdüm benden hep iyi şeyler beklenirdi sanırım üniversite de bokunu çıkardım herşeyin . böyle bir sorumsuzluk rahatlık olamaz . çoğu dersten kaldım hepsi sayılır dersleri bırak sınavlara bile girmedim oldu o kadar yani sonra 3 dersten kaldım halletmem lazım diye yaz okuluna kaldım ama ben aynı ben dün yine sınav kaçırdım ve gece bugün sınavım olduğunu farkettim bu halim ne fikrim yok babam falan paşa da değil :) çok fazla vicdan azabı duyuyorum herseyi mahvediyorum annemin emeklerine yazık.
rapunzel
kendimi çok yalnız hissediyorum. yaz okuluna kaldım diye ailemin demedigi şey kalmadı üstelik nedense anlasamiyoruz çok dobra ve sözünü sakinmayan biri olduğum için sanırım fazla doğrucu olmak iyi değil. kardeşim ise ne olursa olsun gık demeyen biri şimdi kendimi nerdeyse aileden dışlanmış hissediyorum en son kavga ettik ve daha konuşmadık. benim için en önemli şey aile fakat hiç bir zaman sevilen bir aile bireyi olamicam sanırım ve hep dışta kalicam bazen cok kötü hissediyorum ama napim ben böyleyim bu yaştan sonra değişemem ve değişmek te istemiyorum
fakultecocugu
kızlar kesişirken lütfen elinizi kulagına getirin yaz okuluna kalcaklar bunu yapsın yoksa hiç ugrasamam valla
bodrumkat
hazirligi yaz okuluna kalmadan bitirmeyi dusunenler varmis arkadas..
onemi_yok_:)
yaz okuluna gelmeyen paü öğrencileri, hiç birinizi tanımıyorum ama denizli sizsiz çok sıkıcı, canımsınız !! çok yalnızım ya :d
olmayanadam
yeni arkadaşlar bu kadar heyecan yapmanız normal ama biraz sakinleşin bütün işlemler hakkında bilgilendirileceksiniz. bir bakmışsınız derslerden kalmışsınız yaz okuluna gidiyorsunuz heyecana gerek yok. hayırlısı olsun şimdiden hepinize.
fifa14
yaz okuluna aşık olmaya mı geldiniz l*n?
6,5lukcamel
yaz okuluna kaldık yedik küsküyü hıamına.
biri
yaz okuluna para bayıldığın yetmezmiş gibi üstüne ramazan + oruç + denizli sıcağı . geçmiş olsun yaz okulu gençleri
bn
lutfen yardim edİn pusuladan yaz okuluna kesin kayit sayfasi acilmiyor ne yapmaliyim

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)