Aldebaran 🌟
size aşağıdaki şarkıyı bırakıp gidiyorum. normalde uzun uzun yazdığım yazılarla bilinirim bizimkiler tarafından. belki burada da yazmışımdır üç beş tane öyle yazı ama şu an hatırlamıyorum. nedense içimden uzun uzun da yazmak gelmiyor artık. duygusuzlaştım arkadaşlar. doktorlar dizisinin o minnoş göğsünde kartal dövmesi olan ömer’in öldüğü sahnede gözyaşı dökemeyen bir varlık oldum çıktım. ciğerimi sökercesine ağlardım oysaki ben. olmuyor. yaş ilerledikçe bir umursamaz oluyorsun sanırım. napalım? kendimizi de böyle kabul edelim. okul başlayacak ama benim derdim okul olmadı. bu yaz çok fazla arkadaşsızlığın yalnızlığını hissettim. özellikle eşşek kardeşlerim arkadaşlarıyla çarşılara giderken bu duygu baya yokladı beni. abi ben mi dedim iki yüzlü olun da sktirin gidin hayatımdan diye? belki sktirip gitmelerini söylemiş olabilirim ama iki yüzlü olmak onların seçimiydi. siz insan oldunuz da ben sizi sildim sanki. hıh. aaa hakkını yemeyeyim ama beş sene sonra liseden arkadaşla buluştuk. o da onun istemesiyle. buluşmasam da olurmuş. darlandum da darlandum. denizli az sal beni. teşekkürler, kapanış.

Aldebaran 🌟
geçen yaz arkadaş gezdirmeye götürdüğümde 8 liraya bi simit yemiştik. İçine de bi tane minnoş zeytini kesip koymuşlardı. İçim yandı yine.
Alfhonso
pamukkale'yi duymayan bilmeyen yoktur sanırım. (varsa da üniversiteye kayıt yaptırmasın ciddiyim) denizli merkeze 20 km uzaklıktadır. üniversite bölgesinden otogara bir otobüs veya bir minibüsle ulaştıktan sonra bineceğiniz pamukkale karahayıt otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. (kendi aracınız varsa google maps yandex haritalar gibi uygulamalar üzerinden ulaşabilirsiniz :p ) müzekartınız yoksa giriş 35 tl öğrenci 25 tl idi son gittiğimde. çantanızda suyunuz falan olsun içeride fiyatlar çok yüksek
Akif Yanbak
// site güncelleme /
e-posta doğrulama getirildi.
video yükleme herkese açıldı
bazı minnoş hatalar düzeltildi.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)