15 Eylül 2017'de Vizyona Girecek Filmler 12 Eylül 2017 Salı

Sizler için 15 Eylül 2017'de beyazperdeye aktarılacak filmleri derledik.

1. O (It)

O (It)
Film Stephen King'in ünlü romanı It'ten uyarlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Andres Muschietti oturduğu film, sorunlu aile yaşantıları olan bir grup çocuğun, palyaço görünümlü bir canavarın çocukları avlamaya başlamasıyla bu bir grup çocuğun canavarla yüzleşmek zorunda kalmalarını konu alır.

2. Suikastçı (American Assassin)

Suikastçı (American Assassin)
Amerikan yapımı aksiyon ve gerilim filminin yönetmen koltuğunda Michael Cuesta oturuyor. Vince Taylor'ın American Assassin isimli kitabından uyarlanan film Çocukluk yıllarında anne ve babasını bir trafik kazasında, yllar sonra da kız arkadaşını bir terörist saldırıda yitirmiş 23 yaşındaki Mitch Rapp'in intikamını konu alıyor. Tek amacı, sevgilisinin ölümüne neden olarak örgütü ve onun liderini öldürmek olan Rapp CIA'in gizli servisine girmeyi başarır. Buradaki tecrübeli ajan Stan Hurley, Rapp'in eğitimiyle görevlendirilir. İkili, Orta Doğu'da baş gösteren kaosu çözmek için tehlikeli bir mücadeleye girişecektir.

3. Korkacak Bi'şey Yok

 Korkacak Bi'şey Yok
Türk yapımı komedi filminin yönetmenliğini ve yapımcılığını Burak Donay üstleniyor. Filmde tatil parasını kumarda kaybeden gencin bol kahkahalı macerası anlatılıyor.

4. Kocaayak ve Oğlu (The Son of Bigfoot)

Kocaayak ve Oğlu (The Son of Bigfoot)
Belçika ve Fransa ortak yapımı animasyon filmi çocukluktan gençliğe adım atmakta olan Adam'ın yıllardır görmediği babasını bulabilmek için çıktığı maceralı yolculuğu konu ediniyor. Adam amacına ulaşıp babasını bulur ancak babası, Kocaayak adıyla bilinen bir orman yaratığıdır. Hayvanlarla konuşabilmek gibi özel güçlere sahip Kocaayak, DNA'sının peşindeki şirketin eline geçmemesi için yıllarca saklanmıştır. Ancak Adam'ı takip eden şirket, Kocaayak'ı bulur ve kurtulabilmek için baba ve oğul, ormandaki tüm hayvanlarla birlikte savaşmak zorunda kalır.

5. Benzersiz

 Benzersiz
Türk yapımı gerilim filminin senaristliğini ve yönentmenliğini İlker Sarı üstleniyor. Filmde, kendi halinde bir eczacının yaralanması sonucu başına gelenler ve sonrasında değişen hayatı anlatıyor.

6. Ver Kaç

Ver Kaç
Türk yapımı dram ve komedi türündeki filmin yönetmenliğini Orçun Benli üstleniyor. İstanbul'un köklü amatör kulüplerinden olan Kadırgaspor, mahallelinin destek ve fedakarlıklarıyla zar zor ayakta durmaktadır. Mahallede beraber büyümüş ve yıllardır yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Sedat ve Fikret takımın makus talihini yenmesine büyük faydası olacağına inandıkları Hakan adlı bir futbolcuyu transfer etmeye niyetlendiklerinde, mahallenin eskilerinden Tevfik Bey antika arabasını transfer ücreti için satmayı kabul eder. Buna güvenen Sedat, transfer döneminin kapanmasından önce işi bitirebilmek için sevdiği kızın abisinden senet karşılığı borç alır. Ancak bir gün arabanın çalınması, Sedat'ı çok zor duruma düşürecektir.

7. Aşk Notları (The History of Love)

Aşk Notları (The History of Love)
Amerikan yapımı film Nicole Krauss'un The History of Love kitabından beyazperdeye uyarlandı. Leo Gursky, 2. Dünya Savaşı'nda Polonya'nın Almanlar tarafından işgal edilmesinin ardından ABD'ye kaçmıştır. Gursky çocukluk yıllarında aşık olduğu ve ailesi tarafından ABD'ye gönderilen Alma'yı hiç unutmamış, başka hiçbir kadını da sevmemiştir. Ömrünün son yıllarını geçiren Gursky'nin annesinin yeniden evlenebilmesi için girişimlerde bulunan çocukluk aşkı Alma Singer ile yolları kesişir. Bu esnada çok eskiden yazılmış olamasına rağmen yeni ortaya çıkan gizemli bir kitap, herkesin hayatını derinden etkileyecektir.

8. Örümcek

 Örümcek
Türk yapımı suç, macera ve dram kategorisindeki filmin yönetmen koltuğunda Sedat Ergen oturuyor. Gizem ve Serhat, birbirlerini sevmelerine rağmen imkansızlıklar nedeniyle evlenemeyecekleri için ayrılırlar ve bunun üzerine Serhat bulunduğu yerden uzaklaşır. Bu dönemde Gizem, Kemal adında biriyle yakınlaşır Kamal'in aşırı kıskançlığına rağmen ikilinin ilişkisi sürer. Ancak Gizem Kemal'e gelen bir mesajı görünce işleri değişir. Gizem ve Serhat'ın geçmişte çok sevdikleri bir genç ortadan kaybolma haberi üzerine olayı çözmek isteyen iki eski sevgili tekrar bir araya gelir. Ancak ikili hiçbir şey olamamış gibi davranamayacaktır.

eğlence
sinema

hihi hihi @hihi

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.