8 Eylül 2017'de Vizyona Girecek Filmler 7 Eylül 2017 Perşembe

Sizler için 8 Eylül 2017 tarihinde vizyona girecek filmleri derledik.

1. Barry Seal: Kaçakçı (American Made)

Barry Seal: Kaçakçı (American Made)
Amerikan yapımı gerilim ve korku filminin başrolünde Tom Cruise oynuyor. Barry Seal adındaki dolandırıcı pilotun şaşırtıcı ve gerçek macerasını anlatan film, Seal’in Amerika tarihindeki en büyük gizli operasyonu yürütmesi için CIA tarafından işe alınmasını konu alıyor.

2. Emoji Filmi (The Emoji Movie)

Emoji Filmi (The Emoji Movie)
Amerikan yapımı animasyonda, Alex adında bir gencin telefonundaki mesajlaşma uygulamasındaki emojiler favori emoji olabilmek için yanıp tutuşurlar. Tüm emojiler yalnızca bir ifadeyi verebilecek şekilde doğmuştur. Ancak Bezgin emoji, birçok ifadeye bürünebilmektedir ve bu durum emoji merkezinde büyük bir kargaşaya neden olur. Hal böyle olunca Bezgin'in silinmesine karar verilir. Bunu önlemek isteyen Bezgin, Beşlik ve Kaçak emojileri ile telefondaki diğer uygulamalara sızarak durumu düzeltecek kodu bulmak için heyecanlı bir yolculuğa çıkarlar. Bu esnada telefonda yaşanan ve bütün emojileri tehdit eden daha büyük bir problem, tüm emojilerin umudunu 3 maceracı emojiye bağlamasına neden olacaktır.

3. Tutku Oyunu (L'amant double)

Tutku Oyunu (L'amant double)
Fransa ve Belçika ortak yapımı filmde bunalımlı günler geçiren genç Chloé'nin terapisti ile yaşadığı aşk konu alıyor. Chloé'nin terapist sevgilisi Paul'ün geçmişiyle ilgili anlatmadığı gerçekler vardır ve bu gerçekler, ikili arasında büyük bir gerilime neden olur.

4. Ejderin Doğuşu (Birth of the Dragon)

Ejderin Doğuşu (Birth of the Dragon)
2016 yapımı biyografi filminde Bruce Lee'nin hayat hikayesi anlatılıyor. Çektiği filmlerle adından söz ettiren Bruce Lee, şöhretinin etkisiyle kendisini dünyanın en büyük dövüşçüsü olarak görmeye başlar ve Çin'den San Francisco'ya gelen Şaolin üstadı Wong Jack Man tarafından bir tehdit olarak algılanır. Wong Jack Man ve Bruce Lee'nin kozlarını paylaşması kaçınılmazdır.

5. Yarım Kalan

 Yarım Kalan
Türk yapımı filmde İstanbul'da üniversite eğitimi sırasında tanışan ve birbirini çok seven iki gencin aşkları uğruna verdikleri mücadeleyi konu alıyor.

6. Cenaze İşleri

Cenaze İşleri
Türk yapımı komedi filminin başrollerini Melih Selçuk, Cemre Melis Çınar, Barış Kıralioğlu, Bedia Ener ve Halil Kumova paylaşıyor. Belediyede cenaze işlerinde çalışan Orhan, sevgilisi Serpil'le parasızlıktan evlenemez ve Orhan para için bir cesedi gizli gizli gömmeyi kabul eder. Ancak Orhan cesedi tam gömeceği sırada, cesedin ölü olmadığını fark eder.

sinema

hihi hihi @hihi

Yorumlar

alyazmali
alyazmali @alyazmali
cenaze işleri eskişehir'de odunpazarı evlerinde çekildi.eskişehir'de boy boy bilbordlarda afişler
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.