Oto Ekspertiz Nedir ? 7 Eylül 2017 Perşembe

Gelişen otomotiv sektörü ile beraber ikinci el araç piyasası da yükseliş göstermiş ; Bununla beraber oto ekspertizin önemi de gelişen olaylara istinaden her geçen gün artarak büyüyen bir sektör halini almıştır. Gelin bu içerikte oto ekspertize yakından bakalım.

1. Oto Ekspertiz Nedir ?

Oto Ekspertiz Nedir ?
Günümüzde 2.el araç alırken bir çok noktaya dikkat ederiz. Kazası var mı ? Pert kayıtlı mı ? Değişeni var mı ? motoru temiz mi ? Oto ekspertiz işte tüm bu sorulara cevap veren bir yöntem.

2. Chek Up = Oto Ekspertiz

Chek Up = Oto Ekspertiz
Olaya bu açıdan da bakabiliriz. Chek up yaptırdığınızda sağlık ile ilgili tüm problemleri görebiliyorsunuz. Aracınıza oto ekspertiz yaptırdığınızda da nesi var nesi yok tüm foya çıkıyor ortaya.

3. Oto Ekspertiz Ne Kadar Güvenilir ?

Oto Ekspertiz Ne Kadar Güvenilir ?
Tabi her sektörde olduğu gibi bu sektörde de çakal olarak tabir ettiğimiz bir insan kitlesi mevcut. Satıcının eşi dostu olan veya belli ücretlere sahte raporda çıkaran insanlar var bundan ötürü sağlam referanslara sahip oto ekspertiz firmaları ile çalışmanızı tavsiye ederim.

4. Oto Ekspertiz İle Aracın Nelerini Öğrenebilirim ? Hangi Bölümleri Kapsar ?

Oto Ekspertiz İle Aracın Nelerini Öğrenebilirim ? Hangi Bölümleri Kapsar ?
Motor bölümü,boya & kaporta bölümü, elektronik bölümü, araç alt bölümü, ön düzen bölümü, fren bölümü ,süspansiyon bölümü hakkında detaylı bir rapor alabilirsiniz.

5. Bu Hizmetin Ortalama Ücretleri ?

Bu Hizmetin Ortalama Ücretleri ?
Hepimizin merakla beklediği en önemli noktaya geldik. İyi güzel hoşta ne kadar sen onu söyle dediğinizin farkındayım. Ortalama fiyatlar yer mekan ve duruma göre değişiklik gösteriyor ama 100-200 tl arası değişken fiyatlar mevcut.

6. İyi Hoş Parayı Veriyoruz da Ne kadar Gerekli ?

İyi Hoş Parayı Veriyoruz da Ne kadar Gerekli ?
Hiç kimse resimde ki gibi kazalı bir araca tonla para vermek istemez. Günümüzde onarım işlemleri çok gelişti. Sanayilerde İki pert aracı birbirine kaynaklayıp piyasa değerine satan kaportacıları görmek mümkün paranızın ve aracınızın güvenliği için düşünün derim. Hele ki otomobille çok haşır neşir değilseniz mutlaka düşünün sonra üzülmeyin bizden söylemesi.

Kaynaklar:

otomotiv

Koray Kaya Koray Kaya @kalman

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.

Yazar

Koray Kaya
Koray Kaya
@kalman
PaüDedikodu'da Yönetici
2017 Girişli