Pamukkale Üniversitesi ile Jerash Üniversitesi Arasında Mevlana Değişim Programı Protokolü İmzalandı 12 Ağustos 2017 Cumartesi

Pamukkale Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mevlana Değişim Programı kapsamında Ürdün Jerash Üniversitesi ile 6 aylık öğrenci ve akademik personel değişimini kapsayan protokolü imzaladı.

Pamukkale Üniversitesi ile Jerash Üniversitesi Arasında Mevlana Değişim Programı Protokolü İmzalandı 1. resim
İmzalanan protokol ile Mevlana Değişim Programı kapsamında 4 yıl boyunca ilahiyat fakültesi ile iktisadi ve idari bilimler fakültesi öğrencileri ve akademik personeli Ürdün Jerash Üniversitesi’nde eğitim alma ve akademik çalışma fırsatı bulurken, aynı zamanda Arapça dil pratiklerini arttıracaklar.

Protokol sonrası, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ı temsilen Ürdün’e giden İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ersan Öz ve beraberindeki heyet Ürdün Üniversiteleri İlahiyat Fakülteleri ve Ekonomi Fakültelerinde incelemelerde bulundu. Protokol heyeti daha sonra EWAN Dil Enstitüsünde pratik yapan Pamukkale Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi.
Pamukkale Üniversitesi ile Jerash Üniversitesi Arasında Mevlana Değişim Programı Protokolü İmzalandı 2. resim
Pamukkale Üniversitesi ile Jerash Üniversitesi Arasında Mevlana Değişim Programı Protokolü İmzalandı 3. resim

Kaynaklar:

eğitim

Akif Yanbak Akif Yanbak @admin

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.