hi
ata öğrenci pansiyonu hakkında bilgi sahibi olan var mı yardım ??

Yorumlar

ataa
ata erkek öğrenci evii hey gidi günleer :d kampüsün üst girişinin hemen karşısındadır. orda 1 sene kaldım. her dairede 3 oda var. 2 tane 2 kişilik 1 tane 3 kişilik oda var. ortak bir banyo,buzdolabı,mutfak tezgahı (sadece dolap,ocak falan yok) yemekhanede ocak var istediğin yemeği yapabilirsin tencere tava mevcut.ilk başlarda giriş çıkışa karışıyorlarda çok sorun olmuyor ama.alıştıkça bişey diyen olmaz istedğin saatte gir çık. arkadaş sokman sıkıntı olur. haftada 1 temizlik olur.ama hiçbir şeye yetmez anında toz toprak oluyo. yemekli yazılmanı asla önermiyorum.aç kalırsın.dışarıda ye.uygun yemek yerleri var.ilgi alaka pek yani sadece öğrenci kapana kadar ilgililer :d ve şanslı olman lazım oda arkadaşının temiz olması çok önemli.ve katta kalan diğer kişilerin.interneti sabaha karşı hızlı olur :d gün içinde isyan noktasına gelirsin. bir tek ısınma konusunda sıkıntı olmuyor sonuna kadar yakıyorlar.3 tane çamaşır makinesi var istedğn zaman yıka.lig tv si var. eğer kalacaksan balkonlu oda seç.ara odalarda kalma çok sıkılırsın.
anonim
şu ön kayıt işini halledemedim öğrenci numarası alamadım. sistemde bir sorun var herhalde ne zaman düzelir?
Eyha @kainatiyakarim
kayıt icin neler gerekiyor tavas myo ?
etgw
paü nün sitesini takip edin yakında düzelir ve aktif olur tüm sistemler, erken daha.
ozi
devlet yurdunda kalma dediler bana. özel yurt fiyatları denizlide ne kadar ortalama ?
seteka
ben ata ögrenci yurduna yazildim. benim genel olarak yurt hoşuma gitti. okula da çok yakın, neredeyse dio dibe... fakat fiyatlar biraz pahalı. tek kisilik odaya 550 tl ye kayıt yaptırdım fakat 2-3-4 kisilik odalar daha uygun olabilir.
ataa
setaka hayırlı olsun kardeşim pişman olmazsın umarım :)
anonim
seteka ! kardeşim yemek durumu falan nasıl ve duşu ortak derken , biz duş alırken biri dalmasın içeri :d
ataa
anonim kardeşim :d ben bu sene kaldım orda şmdi çıktımda. bizim zamanımızda yemekler kötüydü aç kaldık arkadaşlarla hep verdiğimiz paraya acıdık. haftasonları yemek çıkmıyor ayrıca. 5 günün 2 günü anca güzel yemek oluyodu. banyo ortak evet :d bi katta 7 kişi kalıyo. ilk yorumda anlattım katın oda dağılımını. zamanla arkadaş olursun zaten yan odadakilerle falan , banyonun kilidi var merak etme kitlersin sende giremez kimse :d ayrıca odalarında kilidi var girip çıkarken kitlersiniz oda arkdaşınla , ortama alışana kadar ilk dönemden sonra falan kapılar açık duruyo zaten sıkıntı olmuyo, hırsızlık vs. hiç yaşanmadı. arkadaş ortamını güzel kurarsan zevkli yurt hayatı , aman sabahlar olmasınn :d