anonim
İki gün önce çok tuhaf bir olay yaşadım. daha doğrusu cinsel tercihimin ne olduğunu tam olarak anladım. benim bir sevgilim var. kendisi özel bir erkek yurdunda kalıyor. kız kardeşi onu ziyarete geldi. ancak onunla yurtta kalamayacağı için yanımda kalmasını rica etti benden. ben de kabul ettim tabiki. kardeşiyle tanıştım. çok cana yakın hoş bir kız. kafalarımız acayip uydu. bütün günü beraber geçirdik. alışveriş yaptık. gezdik. sinemaya gittik. akşam eve döndük. gece geç saatlere kadar sohbet ettik. o sohbet sırasında birden bir etkileşim oldu ve saçımı okşamaya başladı. tepki vermedim. daha sonra biraz daha ileriye gitmeye başladı. kendimi durdurmak istiyordum aslında durdurmam gerektiğini düşünüyordum ama çok hoşuma gittiği için dur diyemedim. ve sonra daha ileriye gittik ve beraber olduk. detaylara çok fazla girmek istemiyorum. sabah olduğunda bunun aramızda kalması gerektiğini konuştuk. pişman mısınız diye sorarsanız değilim. sadece yanlış kişiyle olduğunu düşünüyorum. 1 hafta sonra bir daha gelecek ve yanımda kalacak. yanlış kişi olmasına rağmen ona hayır diyebilir miyim bilmiyorum. sizce ne yapmayalım arkadaşlar ?

Yorumlar

sairiniz
sen cok yanlis geldin ya.
kaplumbagaa
sevgilinden ayrıl onu kandırma. sonra da kalbinden nasıl geliyosa oyle yasa hayatını
anonim
yorma kafanı oluruna bırak.
4434
4434 @4434
3 yıl
arkadaşım şaka mısın sen? aman yarabbim ya... ne diyeceğimi bilemedim şimdi....
aymfayn
yeme bizi birader ya tutmadı bu :)
lightyagami
çok yanlış bir tercih dediğin gibi.ssana tavsiyem sevgilinin de fazla canını yakmadan bir an önce ayrılman.tercihini anlatıp anlatmaman sana kalmış.
anonim
nasıl yaa ciddi misin birde erkeklerde dene sen şu işi kızım 😀
sosyopat
biseksuel olabilir misin acaba ?
anonim
biseksüel bi sevgilim var ve dehşet çılgın oluyorlar arkadaşım sen biseksüel değilsin
afitap
afitap @Ayas
3 yıl
burdada mı troll?
anonim
beline kuvvet aslan
kivircik5

kan beynime sıçradı resmen. sen git bi köşede otur da şu acınası haline ağla bence. hoşgörü güzel birşeydir fakat ben burda sana hoşgörü gösteremem. hadi yaptın bi b*k tamam & #39;pişman değilim& #39; ne demek ya. İğrendim yemin ediyorum. senin bu saatten sonra yapacağın şey sevgilinden ayrılmak ve o kızla irtibatını koparmak olmalı. aklın varsa dinlersin beni.