anonim
bazı erkeklerin maddiyatı ciddi anlamda problem etmesini anlamıyorum. burda hepimiz öğrenciyiz ve çevremdeki çoğu arkadaşımın maddi durumu çok iyi değil. görünüşe o kadar çok aldırır olmuşuz ki kimse daha fazlasını görmek için çabalamıyor. yerleşmiş tutumlardan, düşüncelerden nefret ediyorum. beş parmağın beşi bir değildir. her kız aynı değildir, her erkekte aynı değildir. her açık giyinen kız yollu değildir. her erkek uçkuruna düşkün değildir. seni sevmem için araban, paran olması gerekmiyor. beni sevmen içinde dünya güzeli olmam gerekmiyor. öyle değil mi?

Yorumlar

sosyopat
peki simdi iyi niyetli, cok parasi olmayan, yurtaan okula okuldan yurda arada erkek arkadaslariyla disariya cikan, ama iyi giyinen, iyi kotu idare eden bi tipi olan, yinede kiz konusunda talihsiz olan ben mi ? yoksa yakisikli ,boylu, poslu, parali, albenili, arabali, evi olan biri mi ?
anonim
herkesin aradığı şeyler farklı arkadaşım benim sende ne gördüğüm önemli sana baktığımda ne hissettiğim önemli işin maddi boyutuyla tüm samimiyetimle söylüyorum ki ilgilenmiyorum
yenimudavim
gerçekten böyle olgun düşünüyorsan helal olsun
anonim
yerini söyle gelip alayım seni zalımın kızııı
3maymun
anonime yürüyenler ++