bazen
hadi bana anlatın kızlar lutfen cevaplarım sızde.sevgılı olursunuz ya hanı sonra olmuyacak dıyıp ayrılmak nedır sızce kullanıp atmak nedır sızce hanı sevmeye sogutmak nedır aklımda delı sorular? sevıyorum dıyıp ne degıstı acaba yanı sevmeyelım mı ? bır anda hayat alt ust etmek nedır ?

Yorumlar

anonim
tek mesele doğru insanla karsilasip karsilasmamak bence. her erkeğe ya da her kiza ayni yaklasilmaz önce tanimak gerek. çünkü kimisi sevip sevilmenin değerini bilir kimisi de ne kadar çabalarsan çabala hiçbir sey anlamaz. yani demem o ki, kiz veya erkek meselesi değil bu insanlık meselesi. çok değer verdiğini gösterdiğin an kiz veya erkek farketmez gidiverirler.
bazen
bazen @bazen
3 yıl
ama buda bıraz adılık degıl mı seven ınsanın dunyasını kum gıbı parcalamak. dusunmeyenlerın arasında ne kadar daha yasanılabılır kı ? kullan at fıkrınden ınsanların bıran once kurtulması gerek dıye dusunuyorum
anonim
kesinlikle öyle. ama değiştirmek kimsenin elinde değil ne yazik ki. daha çok seçici olucaksin, cabuk güvenmiceksin.dediğim gibi doğru insanla karsilasman gerek.
anonim
bazı kızlar böyle olumsuz şeyler yaparak ilgi beklerler erkeğin onu ikna etmesini isterler -omü