gıdacı
kızlar bir kızdan hoşlanıyorum bana taktik verir misiniz? ama eğlenceli olursa sevinirim :)

Yorumlar

mustakbel_muhendis
özel değilse kaçıncı sınıf olduğunu öğrenebilir miyim? yaşa ve samimiyet derecesine göre değişir çünkü :)
mustakbel_muhendis
vermiyom taktik falan, sen benim beğeni sayımla dalga geçtin bi de admin tarafından sansürlendin :/
gıdacı
alla alla neden öyle dedin şimdi bide çokuncu sınıfım ben daha net ayrınt verirsem isim soyisim vermemle aynı olacak ayrıcada dalga geçmedim sana dalga gibi gelmiş :)
mustakbel_muhendis
peki peki.. hoşlandığını belli et, ama peşinde çok koşma malum bazı kızlarımız şımarmaya pek bi müsait, o da öyle olursa pişman olma. sormak istediğin bişey olursa ben burdayım :)
gıdacı
o fasılları geçtik söyledim ve reddedildim ama nedeni yok reddedilmemin :)sanırım bana güvemiyo :d
mustakbel_muhendis
baştan kaybetmişsin =) naptın da güvenmiyomuş kız sana? önüne gelene teklif etmedin inşallah :)
gıdacı
ben teklif etmem lütfen ama :) ama çok takılmış olabilirim zamanında :) geçmişinin arkandan sürüklenmesi nasıl bişi biliyo musun :)
mustakbel_muhendis
teklifsiz nasıl oluyo ki bu durum? teklif derken kastettiğim "benimle çıkar mısın" değil tabi. onu duyunca "asansör var mı" diye sorulması muhtemel =)
gıdacı
çıkmak :) :) :) :) :) ilişki dediğin kendiliğinden olmalıdır bence, bazen bi bakış, bazen bi öpüş, bazen bi sarılmak bazense sadece susmak.. yani biri birine teklif ettiğinde diğeri düşünmemeli bi ilişkiyi bir kişi başlatmamalı, ilişki başladıysa aynı anda iki kişinin istemesiyle başlamalı ki temeli sağlam olsun.. sevgilim olur musun diye bi soru olmamalı sevgilim ol denmeli kendinden son derece emin olarak, karşındakilerin duygularından emin olarak.. hoş artık bu anlattıklarım pek işlemiyor, önce sevgili olup sonra birbirinin yüzünü gören insanlardan bahsediyoruz biyerde ;)
mustakbel_muhendis
haklısın, ama nasıl emin olur ki insan sevildiğine..
gıdacı
zaten işin gizemi bu, anlaşılan gerçek anlamda sevilmemişsin hiç, çünkü eğer seni biri gerçekten seviyorsa sana hiçbirşey söylemesini istemezsin hatta susmasını istersin, onun sessizliğindeki sesi dinleyebilmek için, o konuşmadıkça kalbi sana öyle şeyler söylerki gözleri aracılığıyla anlamamak için hem gözlerini hem kalbini kapatman gerekir.. seven insan sana ''seni seviyorum'' demez, o içerisindeki sevgiyi 2 kelimeye sığdırma çabasına girmez, sana sadece bakar ve gözleriyle o içindeki sevginin bir kısmını anlatır, ben şimdiye kadar anlayamayacak bir insanlar tanışmadım.. ben odunum derya insanlar aslında herkes odundur sadece bazları zamanla yontulmuştur onunda oduncusu gelmemiştir daha olay bu kadar basit ;)
mustakbel_muhendis
umarım bi gün yaşarım öyle bi duygu.. benim anlamadığım, madem bi kızı o kadar çok sevdin niye birsürü kızla takılıp güvensizleştirdin kendine?
gıdacı
zaten ondan sonra bu hale geldim diyelim ;)
mustakbel_muhendis
doğru yolu buldun yani, o da bişeydir :)
gıdacı
doğru göreceli bir kavramdır :)
mustakbel_muhendis
sen de haklısın, hayırlısı be gülüm :')
gıdacı
gülüm demeeee..! :(
mustakbel_muhendis
o.o dur sakin ol ben gülüm anlamında gülüm demedim o.o ne dediğimi ben bile anlamadım neyse :d
gıdacı
tamam tamam panik yapma gülüm kelimesini sevmiiiim sadece :)