gıdacı
çağımızın modası ve git gide boyu kısalan, hatta boyu yok olmaya yüztutan şortlar var hayatımızda, daha doğrusu kızların hayatında.. şimdi benden size bir soru baylar bayanlar rica etsem biri bana kızların neden erkeklerin ''içi güzel olsun'' isteğini yanlış anlayıp böyle bi moda girdiklerini açıklayabilir mi acaba?

Yorumlar

mustakbel_muhendis
İçi güzel olsun diyen erkeklerin de nesli tükenmekte gıdacıcım.. ama kendini beğendirmek için öyle şeyler giymeye de gerek yok şimdi
gıdacı
sıkntı gerek olmadığı halde giyiyo olmaları ama işte, yüzünü beğendirmeye çalışan pek az insan var :(
mustakbel_muhendis
haklısın, bazı kızlar her şeyi anlık yaşıyor, ileriyi düşünmeden. öyle bişey giydiğinde bi erkeğin sana ne gözle bakmasını beklersin ki? neyse bunlar derin konular, bu mesajıma tepki veren de çıkar birazdan
gıdacı
İnşallah çıkarda amacının ne olduğunu öğrenmiş oluruz :) ''kendime güzel görünmek'' demedikten sonra bi kız açıklama yapsın helal olsun dicem :)
mustakbel_muhendis
evet bi de öyle bi konu var "ben kendime olan saygımdan süsleniyorum" evde niye pijamayla geziyon o zaman? çıksın bi tane valla merak ettim :)
gıdacı
birde şu açıklama var sevgilinse ''sana süsleniyorum hayatım'' diyor, ulan sabah uyandığımızda zaten senin o paspal halini görüp terketmiyosam seni daha neyin tribine girerek dışarıda adriana lima ya benzemeye çalışıyosun, hayır ondan sonrada erkek niye aldatıyo diyolar sen olmasan hemcinsin yüzünden yoldan çkıyoruz ey kız milleti :)
mustakbel_muhendis
birlikte uyanacak seviyeye gelinmişse o ilişki belli bi boyuta ulaşmıştır ama. erkek milleti de yoldan çıkmaya pek meraklı be :/
gıdacı
yok ya ciddi ciddi kızlar daha fena bu devirde, kızlar erkekleri yoldan çıkartıyo samimi söylüyorum bak :)
mustakbel_muhendis
evet var öyle kızlar, ama siz de çıkmayın canım yoldan sevdiğinize sadık kalın alla alla :/
gıdacı
erkek olmanın kolay olduğunu düşünen kızlardansın demek :) hiç eline bi bomba alıp onun pimini çekip onunla yaşamaya çalıştın mı :)
mustakbel_muhendis
erkek olmanın kolay olduğunu düşündüğümden değil de azcık tepkiliyim bu konularda. yazdıklarımı dalgaya alarak yazdım ama onlar hariç bikaç olay daha oldu ve hepsi can yakıcıydı.. bu yüzden feminik olmaya yatkınım biriyim :d
gıdacı
feminizm çok mantıksız bi olay bence, sonuçta hayatın hiçbi alanında tükürdüğünü yalamaman gerekir ve her feminist sonunda bi erkeğe işi düştüğünden tükürdüğünü yalar :)şiddetle kaçınmanı öneririm :) başına ne geldi bilmiyorum ama her erkek bir değildir diye klasik bi açıklamayla işin içinden çıkıyorum :)
mustakbel_muhendis
her ne kadar "kadınlar erkeklerin yaptığı her işi yapabilir" diye savunanlar olsa da ben buna inanmıyorum :) kadın gücüyle erkek gücü tabii ki bir değil. hayatımızın her döneminde kadınların erkeklere, erkeklerin de kadınlara ihtiyacı var ve her erkeğin aynı olmadığını bilsem de genel bi güvensizlik var yine de, bu da elimde değil :)
gıdacı
elinde tutamadığın hiçbirşey için başka birisini suçlayamazsın canikom unutma :)
mustakbel_muhendis
bak yaa yine ben suçlu oldum. he onun hiç bi suçu yok dimi :( ben elimde tutamadım :( neyse sevgilim değildi zaten
gıdacı
suç karşılıklıdırda her zaman birinin daha fazla suçu vardır, kusura bakma cinsin bayan direk suç bakımından bi adım öndesin :)
mustakbel_muhendis
cinsiyet ayrımı yapılacaksa çeker giderim yalnız =) benden hoşlandığını söyleyip aynı anda 50 kızla aynı şeyleri konuşan biri olduğunu söylesem? bu arada ben de ondan hoşlandığım için ondan başkasına bakmıyordum bile :/ suç yine mi bende?
gıdacı
evet suç sende böyle bi adamı bulduğun için :)
gıdacı
tamam tamam üzülme meleksin sen :)
mustakbel_muhendis
peki o zaman öyle diyosan :p
gıdacı
ben ne diyosam o akıllı ol :)