gıdacı
az önce aşağda bir çift kaldırımda 10 dk oturup kavga ettikten sonra ayrıldılar ve kız çekti gitti, ulan çocuğa koyduğundan çok bana koydu bi alışamadım şu ayrılıklara yav :(

Yorumlar

mustakbel_muhendis
ayrılığa alışılır mı..
gıdacı
işte alışmak istiyorum artık bundan sonrakiler koymasın diye
mustakbel_muhendis
ayrılığa alışmamalı insan, eğer alışırsa insani duygularını kaybetmiş olur. gerekirse ağlayabilmeli insan bi ayrılık gördüğünde, ayrılan insanların üzülmediği kadar üzülebilmeli. eğer üzülebiliyorsan biçok insandan daha insansın unutma..
gıdacı
artık devir insan olma devri değil insanlıktan çıkma devri canım benim ne kadar insansan o kadar yıkılırsın bu hayatta, artık insanlığını bir kenara bırakıp insanların üzüntüleriyle dalga geçebilme zamanı, yoksa öyle duruma geliyorsunki kendi üzüntülerinle dalga geçmen gerekiyor sırf yaşayabilmek için ;)
mustakbel_muhendis
İnsanlıktan çıkan şahıs sayısı bu kadar artmasaydı devir insanlıktan çıkma devri olmazdı :) her şeye rağmen içindeki iyi insanı öldürme, onlara benzedikten sonra ne değerin kalır ki? İnsanların üzüntüleriyle dalga geçebilmek kolay, insan olmak onlarla beraber üzülebilmek demek :) sen yine de öldürme o iyi insanı :)