Akif Yanbak
pamukkale üniversitesine yeni kayıt yaptıracak öğrencilerimize ve velilerine duyuru !

Yorumlar

Akif Yanbak

pamukkale üniversitesine kayıt hakkı kazanan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri, 02-06 eylül 2013 tarihleri arasında fakülte/yüksekokullar için belirlenen günlerde kınıklı kampüsü, kongre ve kültür merkezinde gerçekleştirilecektir.
kayıt için İlimize/üniversitemize gelecek olan veli ve öğrencilerimizin işlemlerini kısa sürede bitirmeleri, sorun yaşamamaları için gerekli tedbirler alınmıştır. kayıt için gelenlere yardımcı olmak, kayıt yerlerine kolayca ulaşımlarını sağlamak ve kayıt işlemlerinin kısa sürede tamamlanmasına yönelik; denizli valiliği ve pamukkale üniversitesi işbirliği ile otogarda ve kayıt bölgesinde danışma stantları oluşturulacaktır. otogar ve tren garından kampüs’e ücretsiz servis araçları kaldırılacaktır. otogar ve kayıt yerinde ayrıca kredi ve yurtlar kurumu görevlileri bulunacaktır.
kayıt için gelen veli ve öğrencilerimizin; bilmedikleri hususlarda resmi görevlilerden bilgi alarak işlemlerini yapmaları, görevli ve yetkili olmayan, başka amaçlarla iletişim kurmaya çalışan kişi ve kurumlara itibar etmemeleri, olası mağduriyetleri önleyecektir.
önemle duyurulur.
pamukkale ünİversİtesİ rektörlüğü


Felsefe ogrencisi
harclar icinde bilgilendirebilirmisiniz? nereye yatirabilir ?
Akif Yanbak
* katkı payı/öğrenim ücreti tutarları halk bankasının türkiye genelindeki tüm şubelerinden ve atm’lerinden paü öğrenci numarası ile yatırılabilir.
maliyeci
iktisadi idari bilimler fakültesi öğrenci katkı payını nasıl öğrenebiliriz?
harç ücretini biliyorum 578x2 tl de okula yatırılan ücret ne kadar ve hangi banka ?