anonim
ne kadar aptal insan var. her şeyin gece hayatından ibaret olduğunu düşünen. her gece başka yerde eğlenmenin, içip içip saçma sapan hareketler yapmanın çok havalı olduğunu düşünüyorlar. 'dün bir içmişiz kopmuşuz anlatamam.' aferin gerizekalı bizden bir madalya kazandın çünkü her sey o demek. her gün başka kızla/erkekle olmak inanılmaz gurur verici. ben ınanamiyorum şahsen bu erkekler, kızlar nasıl ilerde birer sorumluluk sahibi anne baba olabilecekler. bunlar bir yere kadar. bi de siz gitmeyince ezerler ya sanki hayatımın olayı bu ve tüm hayatı kaçırıcam gitmezsem. ailemle kalıyorum dediğim de 'zor olmuyor mu ya :/' diyip o ekşittiğiniz surata vurasım geliyor. afedersin ya ben ortam kızı değilim maalesef. gece geç saatlere kadar dışarıda da kalamıyorum. doğru olanı yaptığım için yazık bana, her gün başka bir erkeğin altına yatmadığım için yazık, insanlarla gönül eglendirmediğim için yazık, aileme karşı gelmediğim için yazık, ideallerim olduğu için yazık çok yazık...

Yorumlar

unbearable
helal olsun bu dusuncelerinden dolayi kutluyorum seni. takdir ettim gercekten cogunlugunun arkasindan gitmiyoruz diye birak biz aptal olalim bosver ;)
anonim
helal olsun ortaaam
anonim
ahahahhahaahaahahhahah
suspusum
tamda onlara önceden orb diyorlardı şimdi kibarca kaşar oldularr
sinekvale
senin gibi bitane bulsam evlenicem. herkes ortam peşine düşmüş herkes kendini düşürmüş.
anonim
teşekkür ederim benim gibi düşünen insanlar da varmış. hala anlamayıp gulenlerde var tabi. eğlenmesini icmesini ben de biliyorum ama sınırı da biliyorum.
maviadam
helal olsun gercekten . güzel yazmissin. boyle ortamlara uymuyorum diye yalnizim ama olsun . sacma sapan yasantilara ayak uyduramam.
anonim
bu şekil konuşan dan korkacaksın arkadaş. tam tersi olur kesinlikle...