anonim
denizlide kafayı yemek üzereyim, bu sene ilk senem tek başıma yaşıyorum okul ev okul ev ikilisinden kusmak üzereyim sınıfımdaki insanlardan hoşlanmadım kafa dengi bir kişi bile çıkmadı pazartesi günü vizelerim başlıyor ama ben perşembe gununden memleketime dondum. ben üniversiteye asosyal olmak, sürekli işte benim stilim izlemek için gelmemiştim....

Yorumlar

anonim
ben de kaydımı dondurdum sınava bir daha hazırlanmaya karar verdim.şehire ve üniye ısınamadım.kafa dengi birini bulamadım.ev işini nasıl yaptın çıkarken tüm kira ücretini mi verdin ?
anonim
yok tamamen çıkış yapmadım memleketim yakın iki buçuk saat hafta sonu kafa toparlayayım diye geldim pazar günü donup vizelere giricem. şu 6-7 ayı geçireyim merkezi sistemle geçerim başka biyere diye düşünüyorum.
sapsirik
dostum o biraz da senin elinde olan birşey. sen sıcakkanlı, girişken olursan daha çok çevren olur
anonim
bölüm ne
odun
odun @odun
3 yıl
kaveye git dedelerle okey at, hatun 2 dk güldürür dedeler bi ömür 😀
anonim
benim en korktuğum sey yalnız kalmaktı ki yeni girdiğim ortamlarda pek konuşmam hatta soğuk gibi dururum. sana yakin birileri olur mutlaka pek oyle durma zorla kendini muhabbet basladi mi bi yerde, devami bir cok arkadasla geliyor. su an hic yalniz kalmiyorum mesela. nereye gidersem gidiyim en az bir kisi benimle geliyor. hemen pes etme.
anonim
sosyal bilgiler bolumum
anonim
dostum benim 4.senem. İlk sene geldiğimde senin gibiydim kimse kafa dengi değil herkes kendi halinde falan filan diye düşünüyordum. sonraki 2 sene tonla arkadaşım oldu başka fakültelerden tut başka ilçelere kadar. bu seneye geldik sadece bir tane arkadaşım var gerisiyle görüşmüyorum. anlatmak istediğim olay tamamen senle alakalı. ne şehir ne başka bişey. kafa dengi biri yok diye düşünmek aşırı saçma. benim ne şartlarda arkadaşlarım oldu. asla muhatap olmam dediğim kişiyle bile oturup okey çevirebiliyordum. aceleci karar vermemeni öneririm. bu arada İzmirliyim ve samimi söylüyorum benim için hiç bi farkı yok denizli ve izmirin.