kimimben
-İlİşkİler üzerİne tavsİyeler- (ben ortaya koyayım da almak isteyen alır almak istemeyen ortada bırakır.)
uyanınca günaydın, yatmadan önce iyi geceler yazmak anayasanın değiştirilemez ilk bilmem kaçıncı maddesi değildir. günaydın yazmadı diye kızılır mı lan insana ? eskiden adam yemen'e kore'ye falan askere gidiyordu 3-5 yıl dönmüyordu mektup yok bi b*k yok bi dönüyodu kadın hala onu bekliyor kavuşunca çok şükür diyor...kızdığınız trip attğınız şeyler bu kadar basit bu kadar gereksiz şeyler olmamalı... aşk var mı bilmiyorum. ama eğer var ise sizin yaşadığnızın o olmadığını çok iyi biliyorum.

hemcinslerinizin hepsine potansiyel hayat kadını muamelesi yapmayın. bir erkek ve bir kadın normal bir arkadaşlık kurabilir. erkek arkadaşınızı bu konuda bunaltmayın. bunaltırsanız o da sizi bunaltır...bir gün ayrılırsınız bi bakarsınız ne sizin çevrenizde arkadaşınız kalmış ne de onun çevresinde.. sizi aldatmayı kafaya koyan her türlü aldatır şüpheniz olmasın..siz kadınlar hemcinslerinizi böyle görmekte inatlaşmaya devam edecek iseniz şuanda paü öğrenci ilanlarında hanım kızımızın ''bildiğiniz yüzme kursu var mı ? '' sorusuna ''gel ben öğreteyim bedava.'' diye cevap veren arzuları tavan yapmış gözü dönmüş ifritle kankalık yapan beyefendiyi yadırgamayın.zira siz bile kızları öyle görüyor iseniz o adam nasıl görsün ? ? .erkekler içinde aynı şey geçerli. 8 yıllık arkadaşımın erkek arkadaşı beni pek tutmadı diye şuanda arkadaşım benimle görüşmüyor ve bunu açık açık dile getirmekten utanmadı sıkılmadı...ne kadar iğrenç bir şey değil mi ? ben neyim ki ??? kimim ben ?
her şeyi beraber yapmaktan vazgeçin... tabi ki çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz beraber ama onsuz da bir hayatınız olmalı...onsuz da dışarıda yemek yiyin. onsuz da alışveriş yapın.. ve son olarak kendinize olan saygınızı asla yitirmeyin...

kim olduğunu bilmeyen bir adamdan kim olduklarını bilmediği dostlarına sevgilerle...

Yorumlar

anonim
ön kayıt yapmak için son tarih ne zaman ?