anonim
hayatıma en zor zamanimda girdi. üniversite sınavıma çalışmak yerine ona daha fazla zaman harcadım. benimle cok mesajlaşmazdı genel olarak sevmezdi. ne istediyse yapmaya çalıştım, canımı yaktı. sonra sebepsizce kendi dertlerini bana anlatmasını yardimci olabileceğimi soylesemde anlatmadı. olmuyor dedi kotuyum dedi bitirdik. hayatimda ilk defa biri icin aglamistim. ilk sevgilimdi. kolay kolay birini almiyordum hayatıma korktuğum icin. korktuğum basima gelmisti. onunla bir cok sey paylasmistim. kendimden bir suru sey vermistim ona. zamanimi, sevgimi... sonra doğum gunu geldi. normalde yazmam asla ilk defa kimseye. pasta yaptım fotoğraf attim uzun uzun yazdim sadece teşekkür etti. sonra ağladım, ağladım... geçti iyi olmaya başladım. hatta baya iyi. yaklaşık 8 ay sonra yazdı. ozur diledi. degerimi yeni farketmis bir daha olup olmayacağını ben yokken hayatına kimseyi sokmadigini söyledi. olmaz dedim ama yine de o kadar sert olamadim son kez buluştuk sarıldım destek oldum senden sonra kiminle konussam olmadi kimse senin gibi degil dedi. sonra tekrar karşılaştık onun icin gecen 3 otobuse de binmedim bir sürü aksilik yasadim, onca yaptiklarina rağmen. tekrar buluşalım dedi haber veririm dedim vermedim. 1 ay sonra ise bir kızın elini tutup çektiği bir fotoğrafı gördüm. neden bilmiyorum ama bogazim dugumlendi. ne kadar yanlis bir dusunce olsada bir daha kimseye guvenemem sanirim.

Yorumlar

anonim
aynı şeyi yaşadım geçen sene o diş hekimliği kazandı ben onun için mezuna kaldım aramız iki saatti iki ay sonra bıraktı gitti beni. uc yıllık iliskim bitti hayatım altust oldu bir anda. derste calısmadım sonra tabi. bir hafta oldu memleketimizde karsılastık mesaj attı. çok özlemişim onu hala çok özlüyorum. ama cevap vermedim. bir kere ayrılık acı girince bunu unutup tekrar baslayamıyorsun..
anonim
cok guzel bir soz vardir. insanlara guvenmeye devam et sadece kime 2 kere guvenecegine daha fazla dikkat et diye. sen iliskinde olanlardan oturu insanlara guvenmeyi birakirsan vay haline. kadinlar daha gucludur derler hani nerde guclu durusun senin?
anonim
bir anda unutamazsin hatta belli ki de hiç unutmayacaksin ilk aşk bu kolay olmaz ama bi süre sonra ona kizmayi ve kirilmayi birakacaksin. aynısı benimde başıma geldi eski sevgilim ayrıldıktan 1 yıl sonra bana çok yalvardi ama ben istemedim çünkü başka birine aşık olmuştum ama geçenlerde instagrama yeni sevgilisiyle fotoğraf atmış hissettiğim ne bilmiyorum ama içim acimadi değil çünkü o ilk aşk unutulmaz hep içinde bi yerlerde kalır eminim sende daha iyi birine sevgiye değer birine aşık olacaksın hayatına devam etmeye çalış