mustafa
sürekli kızlara haksızlık yapılıyor kızların hakkı yeniliyor erkekler hep üstün deniliyor bizim devletimizde ki bu kız sevgisi nedir neden onların özel refah kyk yurtları varken erklerin sadece 2 tane bloğu oluyor oda 6 kişilik odalar neden sürekli kızların rahatı düşünülüyor ben erkeğim başımın çaresine bakarım diyemi malesef bende bir erkek olarak bu haklardan yararlanmak istiyorum herşey kızların lehine şaka gibi..

Yorumlar

mustakbel_muhendis
İki saattir yazıp yazıp siliyorum, nerden tutsam elimde kalıyor konu. İçimden geçeni yazarsam siyasi tartışmaya dönüşür, gerek yok. büyüklerimizden sürekli duyduğumuz bi sözü söylemek istedim bunun yerine: erkek taş da taşısa, sokakta da yatsa başının çaresine bakar, ama kızlar için her şey o kadar kolay değil. bunu da yanlış anlayıp atarlanacak arkadaşlar var, biliyorum ama yapacak bişeyim yok gençler. durum bu.
mustafa
neden ben 6 kişilik odada sıkışırken kızlar 3 kişilik odada rahatca yatıyor neden kızlar hep öncelikli herkez eşit değilmi ? büyüklerİmİz başımın üstünde yerleri var lakin artık çağ onların çağı değil artık onlar eski zamana bakarak şimdiye yorum yapmaları sadece cahilliktir. bir kız için neyse erkek içinde aynı sıkıntılar geçerlidir gerçi benim burda dememle birşeyler değişmeyecek neyse en azından içimi döktüm ( siyasi olarak tartışma yaratmak istemedim bende kusura bakmayın )
mustakbel_muhendis
sen de haklısın, benim gözümde herkes eşit tabi ki ama ayrım yapmayan çalışan çok fazla. yeri gelir erkekler ezilir,yeri gelir kızlar. ama kızların ezildiği alan çok daha fazla buna değinmek istedim. ayrıca sinirli bi anıma denk geldi o yüzden biraz da sert çıkmış ve konuyu saptırmış olabilirim bu yüzden kusura bakma :)
mustafa
:)) sorun değil hatta okuyup cevap verdiğin için sana ayrıca teşekkürlerimi sunarım.
el_zamazing0
pozitif ayrımcılık diye bir şey duydun mu?
mustafa
duymamıştım sen dedikten sonra araştırdım ve ne olduğunu öğrendim bunun beni tatmin etmesimi gerekiyordu eğer öyleyse tatmin olmadım.
mustafa
erzincan neden sordunki ?