sapsirik
soru-cevap bölümünden yazmam gerektiğini biliyorum fakat belki görüşlerinizi de alırım diye burdan yazmak istedim. maliye okuyorum. ne kadar doğru olur bilmiyorum ama öğrenimime açıköğretimden devam etmeyi düşünüyorum. geçiş yapabiliyor muyuz yoksa açıköğretime geçtiğimde sıfırdan mı başlamak gerekiyor bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim

Yorumlar

matmazelle
ben aöf de okuyorum kendi bölümümü de.şuanda gecebilir misin bilmiyorum ? ama gecsen bile derslerden muaf olacagn icin kacinci snfsan ordan devam edersin belki bir kac ders uyusmaz onlarida alirsin ne olacak ki. pek bir sacmalik olacagnida düsünmüyrm. bolumumn aöf de oldugunu bilsem bir dk durmam gecerim. sonucta kalkipta bogazici odtü ege falan birakmıyorsun. ve diplomanda aöf bile yazmayacak. anadolu ünv maliye bölümü yazacak.
sairiniz
once bende bir iibfli olarak seni anliyorum. ama ne olursa olsun okulu bitirmeni dilerim. benim 6. yilim(hazirlik dahil)bitirmeye ugrasiyorum. sordugun soruya gelirsek aldigin dersleri acikogretimde saydirabiliyorsun diye biliyorum yanlis da olabilir tabi.
sapsirik
özel sektör düşünmüyorum. öyle olunca kpss zorunlu hâle geliyor. kpss demek dershane demek. okulu nerden bitirdiğimin önemi kalmıyor. e öyle olunca ne diye hocaların egoları yüzünden okulumu uzayatayım ki diye düşünüyorum. çok kararsızım yine fikirlerinizi yazın siz :)
matmazelle
eee o zaman git aöf çok rahat bitirirsin hem oturur bir yandan kpss çalışmaya başlarsın. benim alanım değilken isletme okuyorum hic calismadan 2.snfa gectim yani sorunsuz şekilde :)
sapsirik

aynen ya bırakıyorum lan okulu.


matmazelle
hayırlısı olsun :)