itirafci
burada şu bölüm güzel mi bu bölümü yazacağım diye yorum yapan sevgili ve çok muhterem ergen kardeşlerim... durumunuz vahim zira soracak o kadar çok danışman ve eğitmen varken buradan fikir almak!!! pardon akil almak diyecektim!!! (zira aklı olan bunu yapmaz) yapmayın kuzularım.. milletin şeyi ile şeye!! yani üniversiteye girilmez!!!

Yorumlar

anonim
tercihi zaten eğitmenlerle yaparlar ama yeni tercih yapacakların burda bölümde okuyan kişilerden yardım almalarında fikir sormalarında küçümsenecek birşey göremedim tercih yaparken bunu bölümde okuyan kişilere herkes sormuştur mutlaka bende de dahil.
itirafci
sen hayalin ne ise onu gerçekleştir milletin düşüncelerine uyup hayalinden vazgeçme!! düşünceler ve bakış açısı kişiye gore değişir!! kimisine gore denizli 5 para etmez, bana göre super ... küçümseme olayını benim yapmayacagimi cümle alem bilir!! sen hedefin ve hayalin peşinde git de ona bir ulaş bana bakma sonra!!!
sapsirikmisan
hayaller para etmiyor be @İtirafçı
anonim
ben öyle yapıyorum zaten ama demekki bazı arkadaşların hayalinde paü var ki oradaki öğrencilerin fikirlerini soruyorlar fikir alış-verişi ne gibi kötü bi yanı olabilir insan istediği yeri sorar zaten saçma bi açıklama olmuş.