deri_ceketli_cocuk
okula yeni gelen arkadaşlar kafanıza takılan bir soru varsa buyurun sorun, yardımcı olmaya çalışayım :)

Yorumlar

YeniGelen
sence ilk sene yurt mu daha avantajlı apart mı, ikinciöğretimim :)
deri_ceketli_cocuk
yurttan kastın kyk ise aparta çık :) ama özel yurt diyorsan yurda çıkmanı öneririm. hiç olmazsa neyin ne olduğunu bir görürsün :)
anonim
uluslararası ticaret ve finansman iö hazırlıkta ders saatleri kaç ile kaç arası acaba?
kimimben
2.öğretim dersleri 17.00 da başlar... gerisi artık ders programına ve hocaya bağlı...
YeniGelen
yok yok özel yurt düşünüyodum kyk değil, bencede öylesi daha mantıklı olucak teşekkür ederim :)
deri_ceketli_cocuk
hazırlıkta günlük 4 saat ders var diye biliyorum. sabah, öğle ve akşam grupları var, bu gruplardan hangisinde olursan ona göre başlangıç saati var.
BizdeYeniyiz
şimdi muafiyet sınavı olacak ya bu muafiyet sınavına kayıt olmamız gerekiyor mu yoksa zaten kayıt yaptırınca otomatik olarak ben sınava gireceğim deyip giriyor muyuz?
damat
var nerde kalcam kardesım ben ılk gun kayda geldıgımde dısarda kalırım valla :d
izmirli
yurt ucretleri ne kadardir?
deri_ceketli_cocuk
muafiyet sınavı için cevap vereyim,, okulun sitesini takip edersen sınavın ve başvuru tarihinin ne zaman olacağını görebilirsin. belli bir ücret yatırıp sınava giriyorsun, 70-100 arası not alırsan dersten muaf olursun.
deri_ceketli_cocuk
damat, kayıt için geldiğin büyük ihtimalle günübirlik bir ziyaret olacak. sabahın köründe denizli'de olacaksın ve kayıt kuyruğunda bekleyeceksin. kayıt işini 1 saatte (belki o kadar bile sürmez) halledersin. geri kalan sürede apart veya yurt araştırması yapmana yeterli bence :) ha 2. güne de kalacaksan, kyk'nın misafir ağırlama bölümü var 1-2 günlük kalabilirsin.
deri_ceketli_cocuk
İzmirli, fiyat değişken. kaliteye göre, verilen hizmete göre değişiyor. kyk ücreti 150-200tl arası değişiyor. İstemediğin kadar yurt var, kendine uygun olanı rahatça bulabilirsin.