sapkın_adam
şu yazılanların çoğunu okudum da ne alemsiniz ul*n hiç tanımadığın adamla eve çıkılır mı? gidin ilk senenizde yurda yerleşin. ortamı tanıyın. sonra eve mi çıkcanız napcaksanız yapın. şimdi gelelim orayı kazanan burayı kazanan var mı diyen soranlara burada arıyacağına git facede gruplar var orda ara. İngilizce muhafiyet sınavına ister girin ister girmeyin, sınavı geçerseniz ing dersi almıcaksıniz bu kadar bilgi yeterli. şimdi dağılabilirsiniz.

Yorumlar

Akif Yanbak
burdan da sorsunlar sorun değil ama bir konu başlığında ilerlesek daha iyi olacak. herkes ilgi istediğinden mi anlamadım ayrı ayrı konu açıyor :) soruları toplsan 5 başlık etmez ama işte yenilere yardımcı olmak boynumuzun borcu :)
sapkın_adam
benim kızdığım konuda bu zaten bende kısa bi özet geçeyim dedim :)
07
07 @07
4 yıl
bence burayı forum gibi yapmalısınız giriş olsun mesela kullanıcı adı şifre her kullanıcıya mesaj atılsın işler daha da kolaylaşır forum gibi olursa :)
Akif Yanbak
eyvallah :) yakında sss bölümü ekleyeceği siteye. böyle olmayacak :)
Akif Yanbak
@07 konseptimiz forumdan fersah fersah uzak :) mikroblog kelimesini bir araştır :)
07
07 @07
4 yıl
konsept belli de bu konsept te insanı yoruyor soru cevap çok fazla oluyor admin başta sen yoruluyorsun yani :)
sapkın_adam
aynen admin kardeş sss bölümü eklemen çok faydalı olur :)
Akif Yanbak
@07 müdavim kadro var onlara yöneticilik vereceğim iş yüküm hafifleyecek yakında. sitenin tasarımıda değişecek tabi. İlk duyan siz olun :) . @sapkın yeni tasarıma yüzde doksan eklicem :) varsa senin aklına gelen soru cevaplar onları da ekleriz.
07
07 @07
4 yıl
allah razı olsun admin kimsin bilmiyoruz ama öğreniriz gelince :)