sadem
seni çok seven biri var ve sen ona karşı bir şey hissetmiyorsun . yinede o kırılmasın diye ona evet dermiydin ? bir insanı mutlu edeceksin ama sonunda vicdanına hesap vermek var . ya düşüncesizce davranıp onu kırarsan ? fikirlerinizi alalım :)

Yorumlar

anonim
güveniyorsan ve değer veriyorsan bir şans vermelisin
mohendis
eğer zamanla sende bişeyler hissedeceksen şans vermelisin seven kişi az bulunuyo ama kırılmasın diye evet diyip ilerde daha büyük yaralara sebep olcaksa daha çok kırılcaksa iyice alıştıktan sonra falan başlanmamalı bence, haksızlık etmiş olma sonra karşıdakine de
anonim
bu durumlarda genelde yapilan senin iyiligin icin seni dusundugumdenyahuf cok iyisi benden iyilerini hakediyorsun deyip reddetmektir. sen ne yaparsin bilmem.
mortaldance
İçinde ona karşı bi his yoksa bence başlama. bu sana da zarar verir ona da. sana iyice bağlanır ve senden vazgeçmesi daha zor olur daha çok üzülür.
sadem
sadem @sadem
3 yıl
hepinize çok teşekkür ederim :)) bi değerlendirip kimseyi üzmeden orta yolu bulup halledicem :))
Aldebaran 🌟
senelerce kırmamak için "evet" dedim ama olan sevene de sevilene de oldu. sevemedim. basta hissetmemissem, hissetmiyormusum. olmuyormus. vicdan yapiyorum ve gidiyorum. giderken de bedduami almayi unutmuyorum. vicdan rahatlatmak da diyebilirsiniz buna. size kalmis. ama o beddualarin bedelini hala ödüyorum.
sadem
sadem @sadem
3 yıl
ben de beddua almaktan korkuyorum aslında
anonim
kardesim kimsin bilmiyorum ama. İnam evet de. seni gerçekten seven kişi senin mutlu olman için herşeyi yapar. yeri gelir palyonca olur yeri gelir kahraman. senin gülüşünü gordukce seni daha da sever. sen eğer şimdi birseyler hissetmiyorsan bile zamanı gelince kendini ona bağlanmış hissedeceksin. bir bütün bir beden olacaksınız. kalpler çarpar sessizce karşıdan onu duyarsin o vakit. sen yeterki ona seni sevdiğini kanıtlayacak zaman ver. goreceli kavram zamanla geçer. sana bir başka gelir artık. hadi ii günler.
Aldebaran 🌟
hiç başlamayacaksın o zaman sadem. olmuyordur. olacaksa içinde hissedersin zaten. birazcık bile hissetmiyorsan başlamayacaksın
anonim
sevmiyosan umut verme. tamam der yapamazsan bu onu daha çok üzer. net olmak lazım bu konularda
baharat
önce kendine sevmek mi sevilmek mi sorusunu sor ve cevap ver