kırmızı
bu sıtedekı erkek profılı= paudekı erkek profılı olduguna gore gercekten cok ıc karartıcı ve uzucu. yazdıgım seyı begenmek ya da onaylamak zorunda degılsınız zıt gorusunuzude paylasabılırsınız ama belırlı bı saygı cercevesınde olmalı sankı bu. sıtenın amacıda anonım olarak ısteyenın ıstedıgını yazması hatırlatırım.

Yorumlar

Akif Yanbak
kabak yine benim başımda parçalandı. bazen arkadaşlar "ironi" yapıyor, gerçek anlamda yazdıkları sanmıyorum. yorumlar rencide edici tartışma düzeyine gelirse zaten mesajı kaldırıyoruz. İyi geceler.
kimimben
''saygı çerçevesinde olmalı'' cümlesi ile ''bu sitedeki erkek profili'' genellemesini aynı cümle içinde kullanman garip olmuş.
sapkın_adam
suç adminde falan değil suç okula yeni gelecek olan 96 grubun daha çocuksu hallerden kurtulamamış sitenin seviyesini düşürüyorlar
uzungenc
ben dıyorum bu 96 lılar cekılmez dıye sapkin adam
teke_tek
ah be ado bir de anlayabilseler.algılamada sıkıntı var,bunların hepsi ezberci eğitim sisteminin getirdikleri...
sapsirik
@anonim in seni tasdiklemesinden gaza gelip bir yazı daha mı yazdın :(
kırmızı
admıne laf yok zaten yanlıs anlasılmasın. ayrıca herkeste ustune alınmasın genelleme yapmamam gerekırdı belkı uzgunumm ama sızde her yazıyı ustunuze alınıp cevap vermek zorunda hıssetmeyın kendınızı. der konuyu kapatırım uzatmak yersız.
speed
by kırmızı
Lüleburgazlı
bu 96lılar çekilmez diyen arkadaşlar siz üniversiteye yeni başladığınızda sizede aynı şeyleri yaptılar heralde de boş muhabbet çeviriyorsunuz burda
sapkın_adam
lüleağızlı boş yapma bizim zamanımız da saygı vardı
speed
by kırmızı