pofudugunuz
arkadaşlar asiksaniz niye utaniyosunuz soylemediginiz için pisman olacaksınız sonra ve karşı tarafın dusuncesini bilemesiniz böyle kızlar siz söylemeyin ama belli edin kendinizi istek gönderin bişey bahane edin mesaj atın ben utanmasam kız halimle çocuğu istemeye gidicem ya ama aşk güzeldir

Yorumlar

cimcime
hayatı tesbih yaptım sallıyorum pofuduk. artık düzenli aşk yok . üzüldüğüm kadar üzeceğim . getir kadehi sebastian eski aptallıklarıma içeceğiz . (ağlıyor)
aylak
aylak @aylak
4 yıl
kızlar hiç kimse sizden daha değerli değil boşverin ve mutluluğun tadını çıkarın:) bi kadehte bana iç cimcime ama mutluluk dileğiyle, mutluluk adına iç ;))
pofudugunuz
ya ben senden umutsuzum ağlamıyorum ama gülmek varken neden ağlıyosun :(
cimcime
o halde benden birer kadehte sizlere kızlar. ağlamak yok, gelecek güzel günlere içiyoruz :)
yes_man
şu kızları anlayamıyorum.
damat
kızları anlayan daha cıkmadı
35
35 @35
4 yıl
sevdigimizi soyleyincede kendilerini bisey zannediyolar bi havalara giriyolar peki buna ne demeli?
cimcime
arkadaşlar aslında ne kızda ne erkekler de sorun var. sorun doğanın kanunu. karşılıklı birbirini sevenler hiç söylemiyor. çoğu erkek sevmediği ama eğlenebileceği kızlara teklif ediyor. ortada aşk yok. sıradan kızlara,masum aşık erkekler teklif ediyor. e kızın da sevdiği var. ortada gene aşk yok.
amaaan karışık işler. kafa patlamaya değmez. koyver kendini, koy ver gitsin şarkısını bu düşüncelerime armağan ediyorum :d