frus
1 ay biriyle çıktık.sonra ayrıldık. uzerinden 3 sene geçti ama ben hala onu seviyorum. ama o çoktan unutmuş. geçen karşılaştık arkadaşça konustuk. serefs*zim hayatımın en güzel anlarındandı. şurada ondan bahsetmek bile mutlu etti beni. bende böyle bi malım işte. sevin ama az sevin. az her zaman iyidir. aro.

Yorumlar

pofudugunuz
vay be ne romantik
sapsirik
uzun zamandan sonra ilk defa artıladım& #128079;
cimcime
sevmek ne tuhaf bir eylem değil mi?
birden fazla kişiyi sever insan zamanla. bir o, bir bu derken hayatına kimler gelmiş, kimler gitmiş. kahramanlar farklı , lakin kurgu aynı. düşününce ne kadar da boş geliyor. kimini sevdiğine pişman oluyorsun, kimisini sevmeyi bile özlüyorsun. böyle de lanet bir şey işte sevgi.
keşke kimseyi sevmesek,kimsenin adı sanı ismi cismi kalmasa bizde.
ama elde değil ki.
bende 6 senedir birini çok sevdim. platoniğimdi benimde. sonra başkası çıktı karşıma. o da 4 sene oldu. sevgilimdi hatta. ama şimdi öyle bir çıkmazdayım ki, bir yanda gerçekten onu sevmeyi bile sevdiğim platoniğim,lise aşkım var; beni sevdiğini söyledi. diğer yanda ise beni gerçekten sevdiğine inandığım 4,5 senemi geçirdiğim yol arkadaşım.
ben nerelere gideyim. ne yapayım.
en iyisi gidip "aşk kırmızı" yı izleyeyim :(
bayancokbilen
sevgılın varken platonik oldugun bırı yada baska bi erkekle knusabılıyosan sevglini gercekte sevmiyosun demektır zaten cimcim . cokta cıkmaz sayılmaz ki platonık oldugunuda cok sevsen 6sene sap gibi bekleyebilırdın buda zor degil. once birisini sevip sevmedigini dusun derim
cimcime
kim ne derse desin yaşayan bilir be dostum. bir kalp iki kişiye eşit şekilde sevgi duyabiliyor. evet çok yanlış ama oluyor yani. gerçi bu bana tam olarak 2 sene once oldu. şuan ikilemdeyim ama sebebi ise kimseyi sevmiyor olmam. yani şöyle diyeyim; ben sevmek istiyorum. harbi harbi sevmek. ama bir türlü seveceğim bir kimse bulamadım. bende aranıyorum galiba :d