yes_man
bence kadınlar uzaktan bakınca güzeller, kadınları uzaktan sevmek güzel, kadınlara haberleri olmadan şiirler yazmak güzel, kadınlarla bakışmak güzel ne yazık ki yaklaşınca ne olduklarını anlayamıyorsun, ne dediklerini anlamıyorsun, amaçları ne anlamıyorsun, küçük şeylerde hemen çirkinleşebiliyorlar, hepsi birbirlerinden farklı, sanki dünyada değilde başka yerde yaşıyorlarmış gibi davranmaları gibi birçok değişik tavırları var ve bunlar çok saçma.

Yorumlar

cimcime
sanki siz erkekler çok farklı..
aylak
o ne öyle bee hayvanat bahçesinde devekuşu sever gibi.. uzaktan seviniz ısırabilir:(
kimmis
bu bütün insanlar için geçerli yes man. modern dünyada sözde mutluluklarımızla bunlar da böyle.
Roraima
kadınlarla ilgili hayatımda okuduğum en saçmasapan yazı.
yes_man
yakından birbirimizi üzeceğimize uzaktan severim daha iyi.
yes_man
kızların bazen kendi cinsini hiç anlayamadığı oluyor bunu hepimiz biliyoruz ama kızlara herhangi bir şey denildiği an savunmaya geçiyorsunuz, eleştiriye gelemiyorsunuz. ben yukarıda kızlarla ilgili birşey yazdım sanki siz erkekler farklısınız diye saldırıyorsunuz. ben erkeklerin çoğu özelliğini eleştiriyorum hatta bazı özelliklerinden nefret ediyorum ve kendimi o özelliklerinden soyutladım. neyse bu kötü alışkanlıklarınızı bırakmanız dileğiyle iyi günler.
kool
çok farklı bir bakış açısı ama şöyle düşününce doğruluk payın var.
izmir
en başı çok romantik fakat sonlara doğru olmamış gibi :)
sophie
tüm insanlar için geçerli olabilen kavramlar bunlar evet haklısın tüm insanlar uzaktan güzel sosyal ilişkilerin tümünü yüzeysel tutmak gerek bu yüzden... gerek arkadaşlık gerek sevgili gerek akrabalık ilişkileri olsun biraz mesafeli olmalı her durumda saygılı olmalı karşı tarafa öyle vıcık vıcık ilişkilerden kaçınmalı tek başına birey olmayı bilmeli insan "bir"ey olmayı ;) başkalarıyla bir çok kişi oluruz ve birey olmayı da bilmeliyiz işte böyle....
sophie
ve güzel arkadaşım @yesman anlıyorum ki sen ilişkilerinde belli sınırlar koymayı reddetmiş birisin ..ama sınırsız sınırlar koymayı deneyebilirsin .bunu bir düşün derim benden sana dost tavsiyesi ;)
sophie
ve şu bahsettiğin kendimi soyutladım dediğin "kötü" özellikleri sayar ve kurtulmanın yolunu da söylersen dünyanın en mutlu insanı yaparsın pek çok insanı.. @yes man
yes_man
@sophie erkeğin kendi iradesiyle ilgili durumlardan bahsettim ve bu erkeklerin kendini tanıma ve kendini o özelliklerden kurtulma yolunu bulması gerekir. herkesin yöntemi farklıdır çünkü herkesin duyguları, yaşantısı farklı olduğundan.
yes_man
@sophie yaptığın yorumlar içinde teşekkür ederim sana.
sophie
asıl ben en içten teşekkürlerimi sunuyorum sana yorumlarıma yanıt yazdığın için...ve evet haklısın herkesin kendi zaaflarını yenmesinin farklı bir yolu var ve bazılarımız bu yolları aramamayı bırak zaaflarından bile haberi yok ..seni tebrik ederim bu açıdan kendimden biliyorum bir alışkanlığı kişisel özelliği zaafı değiştirmek kolay değil :) ;)