sophie
tüm insanlar için geçerli olabilen kavramlar bunlar . tüm insanlar uzaktan güzel.... sosyal ilişkilerin tümünü yüzeysel tutmak gerek bu yüzden... gerek arkadaşlık gerek sevgili gerek akrabalık ilişkileri olsun biraz mesafeli olmalı her durumda saygılı olmalı karşı tarafa.. öyle vıcık vıcık ilişkilerden kaçınmalı tek başına birey olmayı bilmeli insan "bir"ey olmayı ;) başkalarıyla bir çok kişi oluruz ve birey olmayı da bilmeliyiz işte böyle....

Yorumlar

sapkın_adam
şimdi bunları yazdın ya herkes üzerine alınıp bir'ey olacak sanıyorsun. ancan bir'el olmaya devam ederler. İnsanları değiştiremezsin. huylu huyundan vazgeçmez.
ta taa
burada gördüğün en güzel yazı (y)
sıkkın
bir ey falan bilmem ben sophie herkese buzullar kadar soğuk sevdiğime cehennem kadar sıcağımdir :-) ;-)
Roraima
birey olmayı senden öğrenecek değılız.
sophie
birey olmayı ben den öğrenin dediğimi sanmıyorum @roraima......... @sapkın birilerinin alınıp çok fazla yorum yapmaları da beni enterese etmiyor....evet ama haklısın huylu huyundan vazgeçmek içimi dökmek için yazdım zaten sadece :)... aman sevdiğini yakma da bence öyleyim sıkkın sevdiğimi deliler gibi severim asla bırakmam sıkıntım da o sanırım bazıları kaldıramıyor bu ilgiyi sevgiyi maalesef haksızmıyım ??:)
sophie
ta taaa teşekkür ederim :)
sapkın
haklısın
sapkın
ayrıca sophie insanlara kendinden cok bahsetme sonra üzerle
sophie
peki sapkın dinleyyim sözünü
ewerest
ah sophie ah :d
sophie
ewe neden ah dedin yahu