itirafci
denizli'nin soğukları, fahiş kira fiyatları ve de en önemlisi 70'lerden kalma minibüs ile minibüs yüksek ücret politikası olmasa mükemmel ötesi şehir. buram buram aşk kokan şehir :)

Yorumlar

marjinalcocuk
millet iki soguk gördü diye denizli yi sibirya belledi ya ona icim yaniyo
itirafci
antalya'dan gelen biri için soğukun biri ikisi olmaz kardeşim sen bile soğuka kafayı takmışsın bak diğerlerini tasdikliyorsun demek ki!!!
el_zamazing0
minibüs yüksek ücret politikası mı =) güldüm..
itirafci
ders olarak okutulmalı :)) bence emsal teşkil ediliyor :))
marjinalcocuk
ya abi allaha aşkına koca istanbul da 70 li yillardan kalma var antalya da yok mu sanki minibüs ler otobüs ler benim söylemek istediğim denizli yi ezme bu kadar 4 yil boyunca okucan belki daha fazla
el_zamazing0
ücretler bence gayet mantıklı öğrenci 1.35 daha ne olsun asıl otobüslerin ücret politikası sıkıntılı..
itirafci
antalya ulaşım ücretleri öğrenci 0,85 kr sivil 1,75 !!! denizliyi ezme derken neyi savunuyorsun anlamıyorum!!! antalya daki ulaşımı gel gör benim güzel kardeşim sonra düşün..ben denizliyi küçümsemem asla zira yeni b.belediyesi olan bir şehir ilk olarak ulaşımı rayına oturtmalı!!! öğrenci 1 lira ve üzeri ulaşım ücreti ödüyorsa o şehirde adil yaşam yoktur...her üniversitelinin durumu da iyi değil...bundan dolayı yazdım..katılıp katılmaman önemli değil bu görüşüme lakin yazdığımı idrak bile edememişsin yazık yazının devamını oku tekrardan!!1
el_zamazing0
bir İzmir..bir İstanbul..bir ankara ya gittin mi hacım?
itirafci
senin yaşından kat be kat fazla yere gittim senin hayal edemeyeceğin metropollerde yaşadım.. yaşadığın hayatta düşüncülerin gibi dar be kardeşim az biraz araştır.paraya kıy da gez..gez ki gör anyayı konyayı!!!