itirafci
yarın alacağım kitabımı elime gideceğim edebiyat dostları lokaline... oturup sadece hikayeye odaklanacağım..1 çay isteyeceğim sonra..1 çay 1 çay daha..her çayda sönen 1 sigara...hikaye bitecek...güneş gidecek...bir tek sen gelmeyeceksin... :((

Yorumlar

:)
:) @Anonim_44
5 yıl
edebiyat lokali nerede
pi_sayısı
orda rakı iyi gider itirafçı ya da bira. :) peki ama gelmeyecek olan kim.
itirafci
çınarda pazaristanın yanında üst katta.. bir arkadaş önermişti bir zamanlar burada... güzel ve özel bir yer tavsiye ederim..
pi_sayısı
bir arkadaş :)
itirafci
umarsız bir hayal,kırık bir kalp ve unutulmaya yüz tutmuş anılar... müstakbel zevcem tabiki de pi sayısı.. gerçi daha tanımıyorum lakin biliyorum gelecek... ben onu bulamaadım ama o beni bir gün bulacak .. bir umutla yaşamak özgürce :?
pi_sayısı
söylediklerınden çok farklı.anlamlar çıkartıyorum itirafçı.fakat ben bile dilini çözmekte zorlaniyorum..açık ve yalın bir dil kullanmani öneriyorum.şaka bi yana. bi kendine gel artık.hep bi depresif haldesin.. ne zaman görsem mutsuz derbeder haldesin.. umut insanoğlu'nun herşeyidir.fakat neyi kaybettin bu kadar..hadi toparlan artık
pi_sayısı
sürekli eksileyen arkadaşa benden koca bir teşekkür. benim için de bir çay iç
itirafci
doluyum pi çok dolu k.bakma seni de derdim ile meşgul ettim. lakin tek dostum kitaplar denizli'de. geçmişi silme adına ilk adımı bu kente gelerek yaptım. ama ne bileyim işte konuşmak istediklerim var benim. ama sana söz toparlanacağım ha bu arada az biraz demlendim çayın yerine sayarsın .)