fransızcaozenti
bu denizli'nin kendini bilmez havası neyin nesidir. bi de üstüne kaldığın yer soğuk olunca hastalanmamak elde değil tabi böyle hastaneye gide gele hasta ettik kendimizi. soğuk da insan soğuk alır burundan ağızdan ben beyinden alıyorum sürekli başım dönüyor bilen bilir vertigo hastalığın adı.

Yorumlar

evkedisi
neden sürekli hastalığından bahsediyorsun? gönderdiğin postlara bakıyorum da hepsinde mutlaka hasta olduğundan hastaneye gidip geldiğinden bahsetmişsin. bunun sebebi ne merak ettim cidden? çünkü konuyu hep buna bağlamışsın.
fransızcaozenti
sen olayı yanlış anlamışsın arkadaş ben bir bağımlıyım dediğimde uyuşturucu bağımlılığımdan bahsettim hastaneye gitme sebebimde uyuşturucuya ara verdim ve bir şeylerle oyalanmak zorundayım hastanedeki sıkıcı yorgun mutsuz hava bana iyi geliyordu. normalde hasta değilim yani gide gele hastalandığımdan bahsettim hastane havasını kapınca. hepimiz takıldığı mekanlarda başına gelenlerden bahsediyor benim olayda bu arkadaşım tabi hastane sinir bozucu haklısın kusura bakma sinir olmuşsun bana ne üzücü :(
evkedisi
ha hayır sinir olmak değil dikkatimi cekti cidden. hastane havasına bagımlı olmusun resmen :)
fransızcaozenti
ya öyle oldu ama bunu da bırakıcam başka bi uğraş bulmak lazım hastane bence de aptallık