bilemedim:(
güzellik olarak çok kötü olduğumu düşünmüyorum ama neden hala bi sevgilim yok gerçekten çok üzülüyorum.. erkekler sizin derdiniz nedir acaba?

Yorumlar

itirafci
İnan aynı durumda olan biri olarak soruyu şöyle değiştiriyorum. yakışıklılık baz alındığında ortalama bir kişi olarak neden hala sevgilim yok. gerçekten çok üzülüyorum.bayanlar sizin derdiniz nedir acaba?
cool
cool @cool
5 yıl
vermiyorsundur :)
mutsuz
ne kadar ortak noktamız var :d
bilemedim:(
çekiniyoruz olayımız bu ama yeter artık yaa ...
mutsuz
ben kendim yapıyorum ama bunu dövcekmiş gibi bakıyorum herkese :d korkudan gelemiyordur kimse :))
itirafci
biz sanki çekinmiyoruz önümüze gelen kıza yazıp her gece farklı bayanlarla günümüzü gün ediyoruz!! pardon ama yarısı su dolu bir bardak gibi aslında tüm mesele.. nerden baktığınla alakalı..
bilemedim:(
ama işte genel bir kaide var ilk adımı kız atmaz.hayır bakışıyoruz da neden onun ötesine geçemiyoruz bi kız size 3 kere bakmışsa sizden hoşlanmıştır yada dikkat çekmişsinizdir illaki buna göre artık bi adım atılsın bence
itirafci
bi kız 3 kere size bakmışsa konusu vahim zira bana bu şekilde bakan bayanların benden hoşlanmadığı imajı verdiği için mekanları çok erken terk ettim ben. la harbi çok fırsat kaçırmışım ben .(
matraxcı
sorun güzellikte yada çirkinlikte değil bence. bu devirde seviyorum diyen bile 2 gün sonra giderken kime güvenip konuşabilirsin ki ?
mutsuz
bence biz sap kalalım
bilemedim:(
o zaman sap geldik sap gidelim ne yapalım...