kupakızı
ya ben vazgectım artık sevmektende sevılmektende sadece acı cekıyorum oyle dogru duzgun bır adamda cıkmadı kı karsıma denk gercekten sevcek. hayır sevse kopegı olcam haberı yok. ama benı sevdıgınden emın oluncaya kadar kılımı kıpırdatmam. sızde o surede vazgecın hemen donup totonuzu gıdın beyler cok guzel. azcık cabalasınız her sey gyzel olur sonrasını devam ettırırım ben. hayır kotu bısey de degıl kı cıddı ılıskı oyle sıkıcı falanda degıl korkmayın yahu bu kadar.

Yorumlar

umitsiz
bende ciddi ilişki istiyorum ama yaşayacak kız bulamadım beni gerçekten seven başını omzuma koyunca içimi huzur dolduracak sarılınca yuzumde gulumseme oluşturacak beraber oturup film izleyebileceğim vize haftalarında beraber çalıştığım sadece sevgilim değil aynı zamanda ablam annem olacak birisini arıyorum ama yok
umitsiz
ve bence senin gibi sevse kopeği olcam diyen bi kız kesinlikle prensesler gibi davranılmayı hak ediyo seveceği adam için bunları söyleyen bi adamın bence ilk seni hak etmesi lazım
kupakızı
aynen oyle tam olarak anlamıssın dusuncelerımı
hop dedik
hersey o kadar kolay olmuyo
umitsiz
zaten ben senin gibi kızları sende benim gibi erkekleri hiç bulamadan oleceğiz herhalde
kupakızı
arayınca bulunmuyor beklemedıgın anda karsına cıkıyolar dedıler ben hep aradım bakalım artık koyverdım ne olcak
copkonteynırı
bence kupakızı ümitsiz'le bir tanış derim :)
kupakızı
olabılır gercekten kafa dengı bı arkadas bulmus olurum en kotu
umitsiz
olabilir :) iyi çocuğum ki ben ^_^ valla bak
umitsiz
ayrıca dediğin gibi bizim aradığımız sevgili cidden arayıp buluncak bi sevgili değil öyle tesadüfen tanışıp sevebileceğin biri hem sevgili dediğin zaten dış gorunuşe göre sevilecek biri değil tanıdıkça davranışından huyundan hareketlerinden etkilenip sevebileceğin biri bizim aradığımız sevgili diye düşünüyorum bilmem yanlış mı düşünüyorum :)
kupakızı
cook haklısın su vızeler gecsınde bı tanıdırız elbet
umitsiz
bu konu hakkında senin gibi birisiyle fikir alışverişi yapmak istediğim daha bi çok şey var :) artık tanışırsak çay içerken şaaparız :)