mutsuz
matraxçı seni gördüm sanki mavi kazak üzerinde siyah ceket vardı 3,4 erkek çay almıştınız kantinde oturacak yer yoktu nerdeyse bakınıyordun 9.40 gibi doğru mu görmüşüm ? :d

Yorumlar

matraxcı
yanlış görmüş olabilirsin çünkü saat 9.50 gibi çıktım sınavdan üzerimde mavi kazak siyah çeket vardı ama o gördüğün kişi ben olamayabilirim :) tam 10 da kantinde en öndeki masada oturmuştum tek başıma belki o zaman görmüş olabilirsin :) elimde çay vardı birde :)
mustakbel_muhendis
nasıl biri çok merak ettim neye benziyo =)
matraxcı
bu nasıl bir soru mühendis neye benzeyebilirim ki ? hakaret mi şimdi bu.
itirafci
insana benzeyecek müstakbel neye benzeyebilir ki başka kuzum .)) matraxçı kardeşim yakışıklısın vesselam .)) yanına uğrayacaktım lakin sınava yetişmem gerekiyordu artık başka zamana .))
mutsuz
tüh yanlışmış senin adın a ile mi başlıyo :)
mustakbel_muhendis
atarlanmana gerek yoktu şimdi kötü anlamda yazcak halim yok heralde. dalga olsun diye yazdım itirafçı her zaman yaptığım gibi maksat makara muhabbetti
matraxcı
hayır malesef :) yarın yine vizen varsa gel çıkınca aynı saat civarı orada olurum :) bu sefer gri siyah çizgili boyunlu bi kazak giyeceğim bul artık beni :)
matraxcı
itirafçı sen nasıl ne zaman gördün ya kimsin sen :)
casper
nedir bu merak ya :) rahat bırakın insanları deşifre etmeyin :))))
itirafci
müstakbelcim buradaki yazılarımda gülme işareti yoksa ciddiyimdir diğerleri makara kikiri .)) benin en son yanlış anlayacağım kişi sensin kuzum .)) bi hocamızı ziyarete geldim hemşehrimdir kendisi ondan matraxcı bakalım kısmet yarın 10'da bir çayını içerim artık .)) 11 de hoca ile sınav kağıtlarına bakacağız .)) tanışmış oluruz. .)) biz burada voltran oluşturuyoruz casper da yeniler bilmez bunu .))
mustakbel_muhendis
biliyorum senin yanlış anlamadığını ama matraxcinin atarından sonra açıklama ihtiyacı hissettim işte. beni anlayan bi sen varsın buralarda =)
casper
hımm.. yeniler bilmezmiş.. öğrenme zamanım gelirse öğrenirim bn de :) şimdiden kaynak yapmayayım :)))
matraxcı
kusura bakma mühendis ya tam ters zamanımda okudum mesaji galiba :( bu arada tamam itirafçı gel de biraz erken gel 45 gece falan :)
itirafci
matraxçı kardeşim bugün sabah hocalarım aradı gözetmenlik için apar topar gitmek durumunda kaldım. seni de beklettim kusura bakma telafi ederiz ama .))