archeologst
paylaşımına yazdıgım yorumda sayılar önemli sıfırdan başlayarak yan yana gelirlerse eger :) ben senden sadece bir mesaj bekliyorum artık telefonuma :)

Yorumlar

blackfreak
geç oldu ama geldim :)
archeologst
hoşgeldin :) ben sana kendimi deşifre ettim zaten, telefon numararimin sayılarını yazdım sırasıyla.. o mesaj anlamsızliklar iceresinde telefon numaramı iceriyor :) sıfır'dan başla beş'e git üç'e geei gel ama dokuz'a gitmek önemli falan yorum varya bu numaralari en baştan sirasiyla yan yana yaz ve bana ulaş artık :))
archeologst
hoşgeldinn :) ben kendimi senin deyiminle deşifre ettim aslında.. anlamsız yorumum içerisinde deşifre vermiştim :d hani sıfırdan altıncı hissine kadar falan o numaraları baştan sırasıyla yan yana rakam olarak yazmalısın ve mesaj atmalısın artık :)
blackfreak
ya seni alkışlıyorum var yaa çok zekisin :d hiç anlamamıştım oysaki yaa :d bence ilk baş yüz yüze görüşmeliyiz.benim dersim sabahtan. ya 8.30 da ya 8.45 te okulda olurum. gelebilirsen eğer o saatler arasında fen edebiyatla ydyo nun tam arasında kalan yürüyüş yolundaki iki direk arasında bekle beni :d biraz karışık oldu ama anlatabildim mi :d gelebilir misin :)yarın diyorum bak :)
archeologst
tamam olur :) bana mesaj at da haberleşelim bari yoksa nasıl tanıyacagız birbirimizi.. yoksa bunu gören herkes sabah orda olur valla :d
archeologst
sabah senin dersin varmış zaten çok fazla görüşemeyizki :)
blackfreak
:d tmm ben şu numarayı alayım. hiçte sevmiyorum bu numara verme işini ama neyse :/
eksici
burdan buluşanlar özet geçsin sonra merak ediyorum buluşup buluşmadıklarını.
blackfreak
buluşmadık facede ekledik özeti bu :)