nickbulamıyorum
arkadaş çevremde konuşulan konulardan çok sıkıldım her gördüğü görünüşü güzel kıza cinsel obje olarak bakan bi sürü arkadaşım var hala benim bi sevgili bulmam konusunda ısrar ediyorlar ama ben onların yaptığı gibi sadece opuşebilmek yada yatabilmek içim bi sevgili aramıyorum istesem de yapamam benim sevgilim olacak kız beni tam anlamıyla anlayabilen bi kız olması lazım çok güzel olsun demiyorum zira bende çok yakışıklı biri değilim zaten ama beni anlasın yeter nasıl mutlu olabileceğimi neleri yapmasından hoşlanmadığımı kendi çözebilecek birisini istiyorum istediğim sevgiliyle yapmak istediklerim arasında yatmak gibi şeyler yok zaten evlenmeden de yapmam bunu kız madur olmasın diye değil kendim sadece eşimle yapmak istediğimden yapmam her güzel kıza da cinsel obje olarak bakan erkekleri banyoya girmeye davet ediyorum. sonuç olarak hala sevgilim yok bu gidişle bulamayacam bende sonra kotu çocuk olcam.

Yorumlar

sophie
:) su son cümlen hali karışık kötü çocuk olcam ne demek .. helal olsun sana :) ... bişi sorucam bi de "hoşlanmadığımı kendi çözebilecek birisini " nasıl olcak o iş ya ben 1 senedir birini tanıyorum çok seviyorum mesela neye kızacağını bazen kestiremiyorum .. keşke anlayabilsem .. nasıl olcak cidden
nickbulamıyorum
nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığımı kendisi anlayabilen ve ona göre davranan erkek arkadaşlarım var neden bi bunu yapamasın ki sophie ve son cumlemin sonu kotuye gidiyo boşver orayı :)
sophie
:) pekala sormadım say son cümleyi ..."nelerden hoşlanacağını neleri sevmediğini kestirebilirsin az çok diyorsun" yani .. sıkıntılı ya . umarım bilebilrim... sen de takma o kadar çıkar biri mutlaka anlayan ..kötü insan olma :) iyi kal
muhendis
arkadaşım sende ben gibisin anladığım kadarıyla. bu tipler yani biz gibiler sevgili olarak değil kanka olarak tercih edilir, problem bu :d maalesef kızlarımızın tercihi 'kötü çocuk'lar :)
nickbulamıyorum
@muhendis aynen doğru diyorsun kadrolu kankayız biz sanki ama benim de bozulmam yakındır kötü çocuk olcam bende
123
istikrar devam ederse bence sen de mutlu olursun illaki hem de fazlasıyla
sophie
kız haklı şimdi dağılalım :)