sair

Yorumlar

vaykiki
canım olay yaşta bitmiyor
nicksiz
bence siteye girerken iq testi de yapılsın
sairikınıyorum
yasın 20 ve üstü olabilir ama bu senin zeki ya da olgun oldugunu gostermez sair seni bilen biliyo rahat ol yani böyle triplere girip canını sıkma bizi de kendine güldürüp günaha sokma
moruq
öyle bi sınır gelirse senin gibilerin işi zor
sair
kendimle ilgili bişe yazmamışım hani oraya.sadece bir düşünce bendeki ve evet haklısın beni bilen biliyor triplere girmeme de gerek yok hakkımda ne düşündüğün ve gülmen de günaha girmen de umrumda değil. @moruq benim hakkımda yorum yapmak da haddin değil her yere maydanoz olma
moruq
valla dostum senin gibileri başı boş bırakırlarsa işimiz zor birinin toplaması lazım bilmem anladın mıda anlaman zor sen 0-16 polemiklerine gir ;)
sair
herseye maydano olma dedim hala konusuyon be moruq.bizim toplanmaya ihtiyacimiz olsaydi admin denen bi insan var hani o yapardi simdiye kadar yine sana dusmuyor yani.seni anlamam icinde birkac sene geri gitmem lazim ki hic gerek yok.hadi baska gonderiye
matmazel
ne oluyor beyler admin paylaştığına göre gönderileri bence tartışmanız anlamsız. hayır şair ayrıca akıl yaşta değil baştadır. herkes herkesin gönderisini begenecek diye bişey yok ama bence burda herkes birbirine saygı duymalı.
moruq
haklısın ben daha yeniyim bu sitede senin kadar umutsuz değilmişim demekki :d
sair
20 den once genelde olmuyor o dedigin matmazel.ayrica benim gonderimin altinda bana laf sokmaya calisirsa biri cevabini veririm.begenmiyorsan eksile gec bu kadar basit.herseye maydanoz olmaya gerek yok.
matmazel
bundan sonra senden izin alalım o zaman sair ne dersin. ben sadece fikrimi belirttim güzelce ama senin maydonoz olma demen hiç olgubca bir laf de& #291;il. hiç bisey yaşla alakalı degildir 20sini geçip 5 yaşındaki çocugun gösteremedigi olgunluga sahip olmayan insanlarda var. ayrıca sende o yaşlardan geçtin senden kücük herkese saygı duymak zorundasın. yoksa sanada büyüklerin saygı duymaz. pardon ben maydonoz oldum kusura bakma !
sair
burda yazdığım seninde dediğin gibi kendi fikrimi belirtmeydi.gelip gönderinin altına bana laf sokmaya kalkıyorlar sonra saygı duy.yok öyle dünya,fikir beğenme zorunluluğu da yok ayrıca.ha bide maydanozu sana özel kullanmamıştım haberin olsun.senle alakası olmayan seyi üzerine alınmış oldun.
moruq
burada birini tanımaya gerek yok tanımadanda anlıyor insanlar birbirinin ne olduğunu matmazel ne güzel belli etti olayı sende ehh işte şair pardon maydonoz bendim değilmi pardon .
muptela
ilginçsiniz vesselam