matmazel
sıkılıyorum ya hayatıma bir mutluluk bir huzur gelsin. yaşamaktan bu yaşta yoruldum

Yorumlar

xpr..
sen gel birde baa sor sıkılmanın ne olduğunu intiharın eşiğindeyim be
matmazel
yaşamak güzel ama sıkıcı olan insanlar ben başka bir yerde yaşamak istiyorum. hiç bisey intihar etmeye değmez saçmalama..
itirafci
sıkılmaktan kastın çevrendeki değer verdiğin insanlar ise şayet, aynı dertten muzdaripiz matmazelcim... kimsenin tanimadigi ve ismini dahi dh once duymadigim bir yerlerde yasamak istiyorum..
matmazel
al bendende o kadar itirafçı bende böyle bir adada yaşamak istiyorum o kadar bunaldım sahte insanlardan sahte sevgilerden.
itirafci
ahh @matmazel ahh seninle sabaha kadar sohbet etmek isterdim.. samimi sohbet ve iki çift kelamı özler oldum bu aralar... tivittır'da(kasten böyle yazıyorum türkçe sevdalısıyımdır.) kimlerle sohbet ettiysem herkes aynı.. mutluluk masallarda kalmış.
matmazel
al bendende o kadar ama anlamadığım bisey nasıl oluyorda herkes bu kadar dertliyken yanlızken nasıl oluyor da birbirlerini bulamıyorlar.
itirafci
bendenizi omü'den tut ekşi sözlüğe, twittera kadar paülü itirafçı namıyla ün salmışım haberim yok .) bir zamanlar aileydik burada herkes dm'den yuruyodu nicki twitten arastirip bulmuslardi birbirlerini..ama sonra pek iyi olmadi..tutmadi yani @matmazel
matmazel
demekki hepsi aslında burada bir maske takıyormus o zaman çünkü banada tuaf gelmiyor değil bazı düşüncedeki erkekleri görünce wow dedirtiyor ama demekki hepsi maske :d
Lygo
kaybetmeye meyilli miyiz sizce kazanamayanlar olarak ayrıca neden kaybediyoruz bİz tipten mi paradan mı ahlaktan mı konuşmamaktan mı vs. vs. neden ?????
matmazel
ben iyi niyetimden doğruları söyleyip insanları övüp egolarını tatmin etmediğim için kaybediyorum birazda sessiz bir tip olduğumdan
felipe
denizli adami bu hale getirir