matmazel
bir kaç kişiyle tanıştım son bir yıldır. hepsi mi sorunlu olur. sonra şöyle sosyal medyaya bakıyorum, arkadaşlarım anlatıyor. ben siz erkekleri anlamıyorum. biri bana söyleyebilir mi siz erkekler için tek önemli şey cinsellik mi ? yada karşınızdakini salak yerine koyup böyle arkadaş ortamında duyguları ile oynadığınız kızların muhabbetini ederek neyinizi tatmin ediyorsunuz ? kızları çok hafife alıyorsunuz beyler ama komik duruma düşüyorsunuz. sizin karakterinizi öğrenmek için o kadar basit yöntemler var ki ama bunların sonuçlarından sonra ve artık bugün duyduklarımdan sonra da cidden evlenilecek adam gibi adam kalmamış diyorum. siz evlenilecek kız arıyorsanız bizde evlenilecek bir erkek arıyoruz.

Yorumlar

bayan_hacı_yatmaz
bunu yapan erkekler özgüveni ve zekası yerin dibinde olan aşağılık kompleksli erkekler. pek ciddiye alıncak tipler olduğunu düşünmüyorum. bir kısmı böyle olduğu için tüm erkekler böyledir genellemesini yapmak yanlış bence. bunu yapan kızlar da var mesela
isyann
aynı şeyleri yapan siz kızlardanda ben bi sürü örnek verebilirim ama genelleme yapmak çok saçma olur tüm kızlar öyle böyle diye. bence herkes hak ettiğini elbet bulur sabret isyann etme :) :)
matmazel
ya sadece düşüncemi belirtiyorum böyle değilseniz neden üstünüze alınıyorsunuz :) biliyorum kızlardada oldugunu ama ben hiç yataga atmak icin çıkan bir kız tanımadım yani. ve sadece bazı sorular sordum. isyan ve bayanhacıyatmaza teşekkür ederim. ama diger 'yav he' diyenler bu genellemedin içine çoktan girmiş durumda ;)
eksici
yav he he
metekaptan
yahahahah he :adf:d
desperado
kimin ne mal olduğunu anlaman için tanıman gerekiyor @matmazel.evet içimizde böyleleri var doğru diyorsun ama bunu anlamadan tanımadan bilemezsin.içimizde eline bile dokunmadan evlenebilece adamlarda var ama.hemen herkesi aynı kaba atma.siz kızların içindede bu yapıya sahip olanlariniz var.duygularla oynanma kısmına gelince bu zamana kadar çogu ilişkimde duygularimla oynandigi icin ister istemez bi guven eksikligi oluyor bu normal.o yüzden ben gibi seninde yeni tanisacagin birine tedbirli yaklasmani tavsiye ederim ama bunu yaparken on yargili olma.zaten akilli bir bayansin daha tanisma asamasinda bile eger malsa kendini ele verir sana.merak etme. :)
matmazel
dediklerinde haklısın kızlarda yok demiyorum ama ben kendi yaşadığım güvensizliklerden dolayı ister istemez bana her erkek böyle geliyor. yanlış oldugununda farkındayım ama dediğim gibi yaşadıkların insandaki o kaybolan güven böyle düşünmene itiyor. ben zaten böyle yapan kızları kücümseyen kendilerini kaf dağında görenler için yazdım. bir kız buraya elimde bir erkeği oynattım vs yazsa tepki onada veririm. ama siz erkeklerde hemcinsini elestirene ben denk gelmedim bugüne kadar o yüzden böyle düşünmem normal. anlatabilmişimdir umarım.
şanssız35
her insanı aynı kefeye koymak yanlış bir şeydir ben çıktığım kızların hiç biri hakkında yatağa atma planı yapmadım hep ciddi düşündüm iyi davrandım sonuç olarak beni aldatmaya kalktı yakaladım ama tüm kızları aynı kefeye koyamam farklılarıda var oyüzden şimdilik derslerimi ön plana aldım