cok_bilmis
bana bir akıl verın lütfen 8 aylık bi ilişkim var aileler falan bılıyo gecen gunlerde benim odun sevgılım facesinden eskı sevgılısıne bakmıs ama 1kere degıl 3 4 gun aralıklarla ben görünce tabı bunu ayrıldım. ama peşimi bırakmıyo okula cicek falan gönderdi arıyo aglıyo araya aracı sokuyo cok pişman görünüyo ne yapıcam bilmiyorum kafam cok karışık ya :( yardım edin!!!

Yorumlar

pi_sayısı
burnunu sürt.ama herkes bi şans daha hakeder.
eylulyagmuru
faceden eski sevgilisine bakmasi onu sevdigi anlamina gelmez ki bunu genelde meraktan herkes yapar hele bos zamanina denk geldiyse iyce didikler:) guzel giden bir iliskin varsa bence bole bisey yuzunden ayrilma :)
matraxcı
bence de hak eder pi ama o şansı bana vermediler bazı insanlar icin 2. şans diye birşey yok galiba
fifa14
bence araya sogukluk girdiyse ayrilin gitsin tamamen. burnunu surtcem derken iyice kotuye gitmesin. yanlis anlamayin lutfen aynisi basima geldi ustelik 8 ay o kadar da uzun bi sure degil benimki 2 senelikti.. yinede secim sizin tabiki allah yardimcin olsun.
komsununcocugu
bence bir şans daha ver .sevmemiş olsa çiçek falan göndermezdi ;)
itirafci
bitirme zira erkek dediğin az çapkın olur çocuğun suçu günahı yok .)) ayrıca yaşanmışlıklar kolay unutulmaz .(( sıkıldığım zaman ben bile bakıyorum ne yapıyorlar diye .(( bakmakla kalıyorum daha da üzülüyorum .(( bırak kendi derdinde kavrulsun .. bir iki güne döner sana ...