vdvd
günün bu saatlerinde bile kendimi yalnız hissediyorum.. halbuki gece falan da değil.. bütün insanlar bi koşuşturma içinde. ama ben yine yapayalnızım. evett... artık hep yalnız olunca buraya gelip yazıyorum. çünkü burdan başka konuşabileceğim biri yok. şu an dizine yatıp hıçkırarak ağlayabileceğim birisi yok. biraz önce çaresizlikten tel rehberimi karıştırdım yine bulamadım konuşacak birisini. kime ne anlatabilirim ki? kimin yanında ağlayabilirim ki? çıkıp bağırsam diyorum yolun ortasında avazım çıkana dek.. geçer mi diye soruyorum kendime. kalbim nefes alır mı diyorum.. warsın insanlar seni deli sansın diyorum.......

Yorumlar

kotumser
gel kardeşim beraber çığlık atalım
el_zamazing0
deli demesinler..gel bir çay kahve içelim oturalım konuşalım.. olma mı
komsununcocugu
bizde pek farklı sayılmayız senin durumundan :) biz hep burdayız .
kotumser
hepimiz aynıyız :)
komsununcocugu
İyi ki bu siteyi buldum ya :) yalnızlığım biraz da olsa hafifledi sayenizde :)
vdvd
unutma bu sözünü kötümser hemen gelicem :) olur olur el zamazingo da kimbilir ne zmn? :))) komşununcocuğu ben de burdayım hep artık..:)
kotumser
her zaman beklerim sıkı bi dosta ihtiyacım var vdvd :)
dexter
bir gün gerçekten toplanalım bir yerde dertleşelim :) hani psikolog seanslarında bir grup toplanır yuvarlak biçimde oturup herkes anlatır alkışlarlar falan :d aynı bizde öyle yapalım , dinlemekle kalmayıp düşüncelerimizle olabildiğimizce destek olalım :))
vdvd
iyi ki ben de buldum bu siteyi :) istediğim kadar yazıyorum biri görmezden gelse bile diğeri görüyo mutlu oluyorum.. admine sevgiler :)
vdvd
kötümser nedense sana kötümser demek gelmiyo içimden.. tuttum kız ben seni :) çığlık atcaz ama haa sonradan yan çizme :))))))
kotumser
yok be dönersem ne olayım :d